ZA - krajské semifinále 8. marec
VÝSLEDKY SEMIFINÁLE
Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť.
Nižšie uvedeným súťažiacim gratulujeme k postupu na krajské finále.
Postupujúci súťažiaci obdržia e-pozvánku na krajské finále. Oznam s termínom ich rozoslania bude uverejnený na ročníkovej stránke v časti "Priebeh".
Nepostupujúci súťažiaci obrdžia e-certifikát o účasti. Rovnako ako aj všetci pripravujúci pedagógovia. Oznam o ich rozoslaní bude uverejnený na ročníkovej stránke v časti "Priebeh".
ROOM 1 - DRÁMA AJ, FJ, TJ + POÉZIA&PRÓZA FJ
II. AJ DRÁMA PT
- Anne of Green Gables - Gymnázium, Liptovský hrádok
- Alice in Wonderland - Gymnázium, Bytča
- The Music Line - ZŠ sv. A. Svorada a Benedikta, Skalité
II. AJ MONODRÁMA VT
- Look Get in the Way - Hatiarová Dominika - Gymnázium, Liptovský Hrádok
II. AJ DRÁMA VT
- To U - ZŠ s MŠ, Hurbanova 27, Martin
III. AJ DRÁMA PT
- bez postupu
III. AJ DRÁMA VT
- A Very Merry Mistaking - Gymnázium sv. Františka z Assisi, Žilina
II. FJ POÉZIA & PRÓZA PT
- Kirnerová Dorota - Gymnázium, Hlinská 29, Žilina
- Koniarová Emma - Gymnázium, Hlinská 29, Žilina
- Králiková Katarína - Gymnázium, Hlinska 29, Žilina
III. FJ POÉZIA & PRÓZA VT
- Gavalcová Kristína - Gymnázium, Hlinská 29, Žilina
III. FJ DRÁMA PT
- Knock - Gymnázium, Hlinská 29, Žilina
III. TJ DRÁMA PT
- Un sogno americano - Gymnázium, Hlinská 29, Žilina
ROOM 2 - POÉZIA & PRÓZA AJ, RJ, NJ + NJ DRÁMA
I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
- Bóna Adrián - ZŠ s MŠ P. V. Rovniaka, Dolný Hričov
II. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
- Bugánová Ema - ZŠ, Nábrežná 17, Kysucké Nové Mesto
- Dorková Rebeka - SZŠ BellAmos, Východná, Martin
- Larišová Patrícia - ZŠ, M. R Štefánika 2007, Čadca
- Máčajová Sophi - ZŠ, Jahodnícka 1, Martin
II. AJ POÉZIA & PRÓZA VT
- Hartelová Martina - Gymnázium sv. Františka z Assisi, ŽIlina
- Gemeľová Adriána - ZŠ s MŠ, Lokča
- Sládková Simona - ZŠ s MŠ P. V. Rovniaka, Dolný Hričov
III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
- Ďurčanská Michaela - Gymnázium sv. Františka z Assisi, Žilina
- Ražaiová Zuzana - Gymnázium, Hlinská 29, Žilina
- Tumová Michaela - Gymnázium, Hlinská 29, Žilina
III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +
- Dibdiaková Michaela - Gymnázium, P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín
- Pariš Dávid - Gymnázium, P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín
III. AJ POÉZIA & PRÓZA VT
- Čičmanec Jonáš - Gymnázium, Hlinska 29, Žilina
- Matejčík Lucim - Gymnázium, Hlinska 29, Žilina
- Parižová Michaela - Gymnázium M. Hattalu, Trstená
II. RJ POÉZIA & PRÓZA PT
- Do Martin - ZŠ, Nábrežná 17, Kysucké Nové Mesto
- Hvolkova Ivana - ZŠ, Nábrežná 17, Kysucké Nové Mesto
- Vlckova Sona - ZŠ, Nábrežná 17, Kysucké Nové Mesto
III. RJ POÉZIA & PRÓZA PT
- Huljak Metod - Gymnázium sv, Františka z Assisi, Žilina
- Zelníková Barbora - Gymnázium, Hlinska 29, Žilina
II. NJ DRÁMA PT
- Die Bremer Stadtmusikanten - ZŠ s MŠ P. V. Rovniaka, Dolný Hričov
II. NJ DRÁMA VT
- Die Elterntauschzentrale - Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina
II. NJ POÉZIA & PRÓZA PT
- Molnárová Nela - Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina
- Brand Jakub - Gymnázium, Varšavská cesta 1, ŽIlina
- Staníková Aneta - ZŠ, Nábrežná 17, Kysucké Nové Mesto.
III. NJ POÉZIA & PRÓZA PT
- Zahcar Marek - GBZA, T. Ružičku 3, Žilina
III. NJ DRÁMA PT
- Urlaub auf der Toilette - Stredná zdrav. škola, Žilina
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Krajská knižnica Žilina, A. Bernoláka 47, Žilina - 8. marec 2018
(2. poschodie)
Kontaktné t. č. v deň konania sa kola pre prípad, že by ste nevedeli nájsť miesto konania: 0940-361-798 Na čísle sa neposkytujú výsledky, chat a pod., tie budú vyhlásené na mieste konania a uverejnené na tejto stránke.
ROOM 1 - DRÁMA AJ, FJ, TJ + POÉZIA&PRÓZA FJ
Registrácia: od 8:20 hod. a priebežne počas kola cca 25 min. pred začiatkom vašej súťažnej kategórie
Priebeh:
9:00 - 10:20
- II. AJ DRÁMA PT
10:20 - 10:55
- II. AJ MONODRÁMA VT
- II. AJ DRÁMA VT
BREAK 10:30 - 10:45
11:05 - 12:30
- III. AJ DRÁMA PT
- III. AJ DRÁMA VT
BREAK 12:30- 12:45
12:45 - 13:55
- II. FJ POÉZIA & PRÓZA PT
- III. FJ POÉZIA & PRÓZA VT
- III. FJ DRÁMA PT
- III. TJ DRÁMA PT
Výsledky: od cca 14:05
ROOM 2 - POÉZIA & PRÓZA AJ, RJ, NJ + NJ DRÁMA
Registrácia: od 8:20 hod.
Priebeh:
9:00 - 10:20
- I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
- II. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
- II. AJ POÉZIA & PRÓZA VT
BREAK 10:20- 10:30
10:30 - 11:15
- III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
- III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +
- III. AJ POÉZIA & PRÓZA VT
BREAK 11:15 - 11:20
11:20 - 11:50
- II. RJ POÉZIA & PRÓZA PT
- III. RJ POÉZIA & PRÓZA PT
BREAK 11:50 - 12:05
12:05 - 12:45
- II. NJ DRÁMA PT
- II. NJ DRÁMA VT
12:45 - 13:20
- II. NJ POÉZIA & PRÓZA PT
- III. NJ POÉZIA & PRÓZA PT
BREAK 13:20 - 13:25
13:25 - 13:55
- III. NJ DRÁMA PT
Výsledky: od cca 14:05