BB - Krajské finále 7. apríl
VÝSLEDKY KRAJSKÉHO FINÁLE
Výsledky sú zoradené nasledovne:
AJ - NJ - RJ - FJ - TJ; I. - II. - III. kategória; P&P - Dráma; PT - VT
Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a gratulujeme k umiestneniam!
ENGLISH
I. AJ POÉZIA&PRÓZA PT
1. miesto: Fumero-Diaz Ariana - ZŠ J. A. Komenského, Revúca
II. AJ POÉZIA&PRÓZA PT
1. miesto: Bendulová Nina - ZŠ J. A. Komenského, Revúca
2. miesto: Drevňák Michal - ZŠ s MŠ Jelšava
3. miesto: Sedlák Simon - ZŠ s MŠ Jelšava
DRÁMA
I. AJ DRÁMA PT
1. miesto: Benny and the Buiscuits - ZŠ s MŠ Jelšava
II. AJ DRÁMA PT
1. miesto: Grandpa for Sale - ZŠ J. A. Komenského, Revúca
2. miesto: Ambition - ZŠ Hrnčiarska, Zvolen
DEUTSCH
II. NJ POÉZIA&PRÓZA PT
1. miesto: Lepiešová Chiara Riana - SZŠ Gemerská cesta, Lučenec
2. miesto: Notová Lea - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica
III. NJ POÉZIA&PRÓZA PT
2. miesto: Beličková Rebeka - Športové gymnázium, Banská Bystrica
DRÁMA
II. NJ DRÁMA PT
1. miesto: Krokodilbauchbesichtigung (szene 1) - Športové gymnázium, Banská Bystrica
II. NJ DRÁMA VT
1. miesto: Nirwogend - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica
III. NJ DRÁMA VT
1. miesto: Fuck you Goethe - Športové gymnázium. Banská Bystrica
РΥССКИЙ ЯЗЫК
III. RJ POÉZIA&PRÓZA PT+
1. miesto: Švarcbacherová Dominika - Športové gymnázium, Banská Bystrica
FRANÇAIS & ITALIANO
II. FJ POÉZIA&PRÓZA PT
1. miesto: Haulíková Barbora - ZŠ Hrnčiarska, Zvolen
II. TJ POÉZIA&PRÓZA PT
1. miesto: Jelínková Barbora - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica
* * * * * * * *
ORIENTAČNÝ HARMONOGRAM
Harmonogramy sú orientačné a je potrebné počítať s odchylkami podľa reálnej situácie na súťaži.
Príchod a registrácia na krajské finálové kolo:
- Krajské finále má spoločné otvorenie, je verejné a súťažiaci predstupujú pred porotu priamo z publika podľa menoslovov na mieste konania a vyzvania koordinátora.
- Registrácia: 8:20 - 8:55
Súťažiaci v P-P sú radení podľa priezviska vzostupne. Súbory sú radené podľa názvu scénky.
Výsledky kola: viď nižšie
7. apríl 2017 - ŠVK, sála 1. posch., Lazovná 9, Banská Bystrica (totožné so semifinále)
ROOM 1:
Registrácia: od 8:20 - 8:55
Otvorenie: 9:00
Priebeh:
9:10 - 09:30
- I. AJ P-P PT
- II. AJ P-P PT
9:30 - 10:10
- I. AJ D PT
- II. AJ D PT
10:10 - 10:45
- II. NJ P-P PT
- II. FJ P-P PT
- II. TJ P-P PT
- III. NJ P-P PT
- III. RJ P-P PT+
10:45 - 10:55 BREAK
10:55 - 12:05
- II. NJ D PT
- II. NJ D VT
- III. NJ D VT
VYHODNOTENIE A VÝSLEDKY OD CCA 12:20
Výsledky budú uverejnené na tejto stránke (krajské finále BB) do 5 pracovných dní odo dňa konania sa krajského finále.
Na krajských finálových kolách sa určuje umiestnenie súťažiacich, pričom súťažiaci, ktorí sa umiestnia na prvom mieste vo svojej kategórii postupujú na celoslovenské finále.
Súťažiaci, ktorí postúpia na celoslovenské finále obrdžia e-pozvánky s pokynmi na potvrdenie účasti na SR finále. Oznam o rozoslaní týchto pozvánok bude uverejnený v časti "Priebeh".
Tešíme sa na vašu účasť a zaujímavé, veselé, hĺbavé, inšpiratívne, rozmanité súťažné príspevky!