TT - Krajské finále 7. apríl
VÝSLEDKY KRAJSKÉHO FINÁLE
Výsledky sú zoradené nasledovne:
AJ - NJ - RJ - FJ; I. - II. - III. kategória; P&P - Dráma; PT - VT
Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a gratulujeme k umiestneniam!
ENGLISH
I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +
1. miesto: Onreičková Veronika - SZŠ Limbova, Trnava
2. miesto: Póšová Laura - SZŠ Limbova, Trnava
3. miesto: Hájik Oliver - SZŠ Limbova, Trnava
I. AJ POÉZIA & PRÓZA VT
1. miesto: Reisz Rea - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda
II. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Kašíková Sofia - ZŠ J. A. Komenského, Sereď
2. miesto: Geryk Tomáš - ZŠ s MŠ Vančurová, Trnava
3. miesto: Čárska Michaela - ZŠ s MŠ Banka
4. miesto: Ugorová Pavlína - ZŠ s MŠ Vančurová, Trnava
II. AJ POÉZIA & PRÓZA VT +
1. miesto: Lelkeš Peter - SZŠ Limbova, Trnava
III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Žitňanská Lívia - Gymnázium PdC, Piešťany
2. miesto: Šipková Adriana - PASA bl. Laury, Trnava
DRÁMA
II. AJ DRÁMA PT
1. miesto: Vinda Vajpr - ZŠ s MŠ Banka
II. AJ DRÁMA VT
1. miesto: It´s not Cool Enough - ZŠ s MŠ Banka
III. AJ DRÁMA VT
DEUTSCH
I. NJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Gabriel Aleš - ZŠ J. A. Komenského, Sereď
II. NJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Gajarský Šimon - J. A. Komenského, Sereď
2. miesto: Hušková Alexandra - ZŠ s MŠ Vančurová, Trnava
II. NJ POÉZIA & PRÓZA PT +
1. miesto: Minariková Laura Sophie - Gymnázium PdC, Piešťany
РΥССКИЙ ЯЗЫК
III. RJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto. Žitňanská Lívia - Gymnázium PdC, Piešťany
2. miesto: Čechvalová Žaneta - Gymnázium PdC, Piešťany
3. miesto: Masárová Soňa - Gymnázium PdC, Piešťany
FRANÇAIS
II. FJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Horváth Adam - Gymnázium PdC, Piešťany
* * * * * * * * *
ORIENTAČNÝ HARMONOGRAM
Harmonogramy sú orientačné a je potrebné počítať s odchylkami podľa reálnej situácie na súťaži.
Príchod a registrácia na krajské finálové kolo:
- Krajské finále má spoločné otvorenie, je verejné a súťažiaci predstupujú pred porotu priamo z publika podľa menoslovov na mieste konania a vyzvania koordinátora.
- Registrácia: 8:20 - 8:55
Súťažiaci v P-P sú radení podľa priezviska vzostupne. Súbory sú radené podľa názvu scénky.
Výsledky kola: viď nižšie
7. apríl 2017 - CVČ Kalokagatia, Strelecká 1, Trnava (totožné so semifinále)
ROOM 1:
Registrácia: od 8:20 - 8:55
Otvorenie: 9:00
Priebeh:
9:10 - 9:55
- I. AJ P-P PT; I. AJ P-P PT+
- I. AJ P-P VT
- I. NJ P-P PT
- II. AJ P-P PT
- II. AJ P-P VT+
9:55 - 10:05 BREAK
10:05 - 10:50
- II. FJ P-P PT
- II. NJ P-P PT; II. NJ P-P PT+
- III. RJ P-P PT
- III. AJ P-P PT
10:50 - 11.00 BREAK
11:00 - 11:50
- II. AJ D PT
- II. AJ D VT
- III. AJ D VT
VYHODNOTENIE A VÝSLEDKY OD CCA 12:10
Výsledky budú uverejnené na tejto stránke (krajské finále TT) do 5 pracovných dní odo dňa konania sa krajského finále.
Na krajských finálových kolách sa určuje umiestnenie súťažiacich, pričom súťažiaci, ktorí sa umiestnia na prvom mieste vo svojej kategórii postupujú na celoslovenské finále.
Súťažiaci, ktorí postúpia na celoslovenské finále obrdžia e-pozvánky s pokynmi na potvrdenie účasti na SR finále. Oznam o rozoslaní týchto pozvánok bude uverejnený v časti "Priebeh".
Tešíme sa na vašu účasť a zaujímavé, veselé, hĺbavé, inšpiratívne, rozmanité súťažné príspevky!