Languages are Fun, so I am a Language Fan

03.12.2018

alias v slovenčine 

"Som jazykový fanúšik, do jazykov som blázon ako nik." ;)


To je náš slogan a zároveň je Language Fan symbol, logo, ktoré používame pri produktoch vytvorených na podporu realizácie Jazykového kvetu (a aj Slovníka a Štafety).

Aktuálne pod týmto symbolom ponúkame 2 e-booky a e-darčekový poukaz na Junior, ProAdult alebo ProGroup členstvo.

E-book Xmas English Fan je určený pre učiteľov angličtiny a jazyčníkov zo ZŠ (aj keď ako predvianočná zábavná hodina sa dá v podstate využiť aj na SŠ). Obsahuje osemsmerovky, vymaľovánky, aktivity na vianočnú tému. Spolu 30 strán s právami na vytlačenie na nekomerčný účel. 

E-book vieme poslať aj ako e- darček - prekvapenie do mailu kamoške, kolegyni, kamošovi, kolegovi, dcére, synovi a pod. s obrázkom vianočných darčekov a zvončekov :).

Autori sa vzdali honoráru v prospech Kvetu. Celý zisk je určený na súťaž.

Xmas English Fan si môžete kúpiť tu. 


E-book Mozgové závity precvičí vaše mozočky ;) rôznymi úlohami, nad ktorými môžete dumať v  mobile / tablete, alebo si ich vytlačiť pre osobnú zábavu s rodinou, kamošmi počas zimných večerov...

E-book je mix úloh v slovenčine, angličtine, francúzštine a španielčine, ktoré však sú pochopiteľné, aj keď dané jazyky neovládate a možno aj nejaké slová, frázičky z nich pochytíte :)

E-book vieme poslať aj ako e-darček - prekvapenie do mailu kamoške, kolegyni, kamošovi, kolegovi, dcére, synovi...  s obrázkom vianočných darčekov a zvončekov :).

Autori sa vzdali honoráru v prospech Kvetu. Celý zisk je určený na súťaž.

Mozgové závity si môžete kúpiť tu. 


E-darčekový poukaz na členstvo pre jazykových fanúšikov typ:
  • Junior - pre deti a tínedžerov do 18 rokov
  • ProAdult pre kolegyne, kolegov, kamošky, kamošov, mamy, tety, otcov, ujov... jazykových profíkov

  • alebo ProGroup hromadné členstvo pre všetkých jazykárov školy

Viac o členstve tu. 

E-darčekový poukaz vieme poslať aj ako darček - prekvapenie do mailu kamoške, kolegyni, kamošovi, kolegovi, dcére, synovi s vianočným obrázkom :).

Fotogalérie Kvetu slúžia na dokumentačné účely projektu. Momentálne ich presúvame na vlastný server. Ide doslova o tisíce fotografií a bude nám to trvať nejaké mesiace, pretože sa tomu môžeme venovať len niektoré večery. Ďakujeme preto za trpezlivosť.

Na celoslovenskom finále ročníka 2017 vyhrala víťazka v kategórii III. ŠJ Sarah kurz v Španielsku pre seba a niekoho, koho sa rozhodne vziať so sebou.