BA - krajské semifinále 2. marec
VÝSLEDKY SEMIFINÁLE
- Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť.
Nižšie uvedeným súťažiacim gratulujeme k postupu na krajské finále.
- Postupujúci súťažiaci obdržia e-pozvánku na krajské finále. Oznam s termínom ich rozoslania bude uverejnený na ročníkovej stránke v časti "KVET 2018Priebeh".
Nepostupujúci súťažiaci obrdžia e-certifikát o účasti. Rovnako ako aj všetci pripravujúci pedagógovia. Oznam o ich rozoslaní bude uverejnený na ročníkovej stránke v časti "Priebeh".
I. AJ P-P PT
- Dojčár Jakub - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
- Kiseľová Martina - ZŠ, Hlavná 31, Záhorská Ves
- Wirgha Samuel - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
I. AJ P-P PT+
- Levrinc Filip - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
I. AJ DRÁMA PT
- Sleeping Beauty - ZŠ Záhorácka 95, Malacky
II. AJ P-P PT
- Benkovičová Adriana Elizabeth - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
- Miškerniková Monika - ZŠ, Hlavná 31, Záhorská Ves
- Ravingerová Lucia -
II. AJ P-P PT+
- Armitage Livia Vivien - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
II. AJ P-P VT
- Benčo Jakub - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
- Devera Sophie - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
- Suránová Tereza
III. AJ P-P PT
- Brix Tilia - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
- Martinková Andrea - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
- Ščurka Gabriel - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
III. AJ P-P VT
- Kelešiová Eva - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
- Šulovský Samuel - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
- Petrášová Katarína - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
III. ŠJ P-P PT
- Procházková Linda - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
III. FJ P-P PT
- Orešková Olívia - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
III. FJ P-P VT
- Šulovský Samuel - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
II. RJ P-P PT
- Gbelský Lukáš - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
II. RJ P-P VT
- Galková Kristína - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
III. RJ P-P PT
- Masjuk Ivan - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
III. RJ P-P VT
- Hantabál Jakub - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
II. NJ P-P PT
- Matejová Mária -
II. NJ P-P VT
- Kiliánová Emma - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
- Taner Akbulut - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
III. NJ P-P PT
- Kelešiová Eva - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
III. NJ P-P VT
- Bažíková Sophia - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
III. NJ DRÁMA VT+
- Leben des Menschen - Gymnázium Bilíkova, Bilíkova 24, Bratislava
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
PdF UK, Katedra románskych jaz. a lit., Šoltésovej 4, Bratislava
2. marec 2018
Miestnosti č. 145 a 147 - pre orientáciu v budove sa môžete informovať na vrátnici; miestnosti sú na 1. poschodí, chodba vľavo - sledujte šípky s kvetom.
Kontaktné t. č. v deň konania sa kola pre prípad, že by ste nevedeli nájsť miesto konania: 0908-573-826 Na čísle sa neposkytujú výsledky a pod., tie budú vyhlásené na mieste konania a uverejnené na tejto stránke.
Registrácia: od 8:20 hod. a priebežne počas kola cca 25 minút pred začiatkom vašej súťažnej kategórie
Priebeh:
9:00 - 10:30
- I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
- I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +
- I. AJ DRÁMA PT
- II. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
- II. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +
- II. AJ POÉZIA & PRÓZA VT
- II. AJ MONODRÁMA VT
BREAK 10:30 - 10:40
10:40 - 12:15
- III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
- III. AJ POÉZIA & PRÓZA VT
- III. ŠJ POÉZIA & PRÓZA PT
- III. FJ POÉZIA & PRÓZA PT
- III. FJ POÉZIA & PRÓZA VT
BREAK 12:15 - 12:25
12:25 - 13:00
- II. RJ POÉZIA & PRÓZA PT
- II. RJ POÉZIA & PRÓZA VT
- III. RJ POÉZIA & PRÓZA PT
- III. RJ POÉZIA & PRÓZA VT
- II. NJ POÉZIA & PRÓZA PT
- II. NJ POÉZIA & PRÓZA VT
- III. NJ POÉZIA & PRÓZA PT
- III. NJ POÉZIA & PRÓZA VT
13:00 - 13:25
- III. NJ DRÁMA VT +
Výsledky: od cca 13:40