※ KVET 2020: Semifinále BA, NR, TT kraj

07.03.2020

VÝSLEDKY SEMIFINÁLE


Ďakujeme za účasť a postupujúcim gratulujeme!
Pedagógovia nepostupujúcich súťažiacich si môžu vyžiadať e-certifikáty o účasti cez členskú sekciu tu.


BA KRAJ


ENGLISH

I. AJ P-P PT

  • Košík Samuel Filip - ZŠ, Karloveská 61, Bratislava

I. AJ P-P PT+

  • Armitage Stella - Škola pre mimoriadne nadané deti, Bratislava

I. AJ P-P VT

  • Dubovská Tatiana - ZŠ, Karloveská 61, Bratislava 

II. AJ P-P PT

  • Iliopoulos Leonidas - Gymnázium F. G. Lorcu, Bratislava
  • Kiliánová Marína - Škola pre mimoriadne nadané deti, Bratislava

II. AJ P-P VT

  • Malíková Anežka - Škola pre mimoriadne nadané deti, Bratislava
  • Miškerníková Monika - ZŠ, Záhorská Ves

II. AJ P-P VT+

  • Benkovičová Adriana - Škola pre mimoriadne nadané deti a gym., Bratislava
  • Benkovičová aBrbora - Škola pre mimoriadne nadané deti a gym, Bratislava

III. AJ P-P PT

  • Kollárová Daniela - Stredná zdravotnícka škola, Záhradnícka 44, raBtislava
  • Mikljanová Ivona - Stredná zdravotnícka škola, Záhradnícka 44, Bratislava
  • Obermayer Lukáš - Škola pre mimoriadne nadané deti a gym., Bratislava

III. AJ P-P PT +

  • Hywel Alex - SOŠ MIT, Kadnárová 7,  Bratislava

III. AJ P-P VT

  • Mikljanová Ivona - Stredná zdravotnícka škola, Záhradnícka 44, Bratislava


DEUTSCH

II. NJ P-P PT

  • Mesková Lucia - Škola pre mimoriadne nadané deti a gym., Bratislava

II. NJ P-P PT +

  • Hoppe Dražen Derek - Škola pre mimoriadne nadané deti a gym., Bratislava

II. NJ P-P VT

  • Suranová Dorota - Škola pre mimoriadne nadané deti a gym., Bratislava

III. NJ P-P VT

  • Drnáková Emília - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava


РУССКИЙ ЯЗЫК

III. RJ P-P PT

  • Ščerbák Viktor - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava

III. RJ P-P PT+

  • Sedlár Matej - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava

III. RJ P-P VT

  • Galková Kristína - ŠNMDaG, Teplická 7, Bratislava

III. RJ P-P VT+

  • Masjuk Ivan-  ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava


ESPAÑOL

II. ŠJ P-P PT

  • Mizeráková Natália - Gymnázium F. G. Lorcu, Bratislava
  • Rozičová Kristína - Gymnázium F. G. Lorcu, Bratislava

III. ŠJ P-P PT

  • bez postupu

 III. ŠJ P-P PT+

  • Sťahuliaková Dominika - Gymnázium F. G. Lorcu, Bratislava


FRANÇAIS

II. FJ P-P PT

  • Anetta Martin - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava 


ŤUKNI VT

II. ENGLISH

  • Armitage Mia - Hidden Beauty
  • Devera Sophie - The Sea Monster of the Moonlight Lake

  • Hoppe Derek - The World of Electronics

III. ENGLISH

  • Krajčík Juraj - The Men
  • Sruthárová Nina - What the Night Brings

III. DEUTSCH 

  • Čermák Jerguš - Die Blicke die Zukunft
  • Čermáková Adela - Eni Tag

  • Kelešiová Eva - Menschenmaschine



NR KRAJ


ENGLISH

I. AJ P-P PT

  • Csutora Andrej - ZŠ, Mostná 3, Nové Zámky
  • Milová Hana - ZŠ, Benková 34, Nitra

  • Teplanová Vanda, ZŠ, Mostná 3, Nové Zámky

I. AJ P-P PT+

  • Treacy Mia - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce

I. AJ P-P VT

  • Drnzík Lukáš - ZŠ, Benkova 34, Nitra
  • Gajdošová Liana - ZŠ, Benkova 34, Nitra
  • Sýkorová Nina - ZŠ, Benkova 34, Nitra

II. AJ P-P PT

  • Adamušková aNtália - ZŠ, Benkova 34, Nitra
  • Čavčíková Anna - Gymnázium, Golianova 68, Nitra

  • Illés Roderik - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky

  • Ružíková Miriam - ZŠ, G. Bethlena 41, Nové Zámky

II. AJ P-P VT

  • Ficzová Henrieta - ZŠ, G. Bethlena 41, Nové Zámky
  • lIavská Ema -ZŠ, Benkova 34, Nitra

  • Valent Dávid - ZŠ, Benkova 34, Nitra

III. AJ P-P PT

  • Csámpal Michal - SPŠSaE, Fraňa Kráľa 20, Nitra
  • Mihalík Alex - Gymnázium, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky

III. AJ P-P PT+

  • Kureková Kristína - SSOŠOaS, SNP 5, Zlaté Moravce
  • Penciaková Rebeka - Gymnázium, Golianová 68, Nitra

  • Polakovičová Simona - Gymnuázim, Golianová 68, Nitra

III. AJ P-P VT

  • Kéry Šimon - Gymnázium J. Kráľa, SNP 3, Zlaté Moravce
  • Nguyen vietová Mai Ian - Stredná zdravotnícka škola, Farská 23, Nitra

  • Valovič Samuel - Gymnázium J. Krá ľa, SNP 3, Zlaté Moravce

III. AJ P-P VT+

  • Badi Daniel - Gymnázium, Golianova 68, Nitra


II. AJ MONODRMAÁ PT

  • Kollárová Diana - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce
  • Kunová Linda - ZŠ, Sľažany

II. AJ MONODRÁMA VT

  • Dekanyiová Viktoria - ZŠ, Devínska 12, Nové Zámky

III. AJ MONODRÁMA PT

  • Horváthová Marianna - Gymnázium J. Kráľa, SNP 3, Zlaté Moravce

II. AJ STAND UP VT

  • Buchová Petra - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce


I. AJ DRÁMA PT

  • Alice in Wonderland - ZŠ, Benkova 34, Nitra
  • Minny Pinny Makes a Difference - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky

  • The Boy/Girl Who Cried Wolf - ZŠ, G. Bethlena 41, Nové Zámky

  • The Shoemaker and the Elves - ZŠ, Mostná 3, Nové Zámky

I. AJ DRÁMA VT

  • Mice Wedding - Katolícka spoj. škola, Andovská 4, Nové Zámky
  • Message - ZŠ, Devínska 12, Nové Zámky

II. AJ DRÁMA PT

  • Alice´s Adventures in Wonderland - Piar. spojená škola sv. J. Kalazanského, Nitra
  • The Affairs at Meddler´s Top - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky

  • Tom Saywer - ZŠ, Benkova 34, Nitra

II. AJ DRÁMA VT

  • Snowwhite - Katolícka spojená škola, Andovská 4, Nové Zámky
  • Taste of Heaven - Gymnázium, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky

III. AJ DRÁMA VT
  • The Tale of Three Sons - Gymnázium J. Kráľa, SNP 3, Zlaté Moravce
  • Why me? - Gymnázium, Golianová 68, Nitra

III. AJ DRÁMA VT+ 

  • Where the Past Garbage Meets Its Future - Gymnázium, Golianová 68, Nitra

РУССКИЙ ЯЗЫК

I. RJ P-P PT

  • Kmeťová Kamila - ZŠ, Levická 903, Vráble

I. RJ P-P PT+

  • Farkaš Oliver - ZŚ, G. Bethlena 41, Nové Zámky
  • Novosad Max - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce

II. RJ P-P PT

  • bez postupu

III. RJ P-P PT

  • Stopper Simon - Gymnázium J. Kráľa, SNP 3, Zlaté Moravce

III. RJ P-P PT+

  • Debnárová Elizabeta - Gymnázium J. Kráľa, SNP 3, Zlaté Moravce 

DEUTSCH

II. NJ P-P PT

  • Fazekašová Evelyn - - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky
  • Tomeková Ema - ZŠ, Zbehy 661

  • Zrasták Marko - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce

II. NJ DRÁMA VT
  • Die Kriminacht - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky


ESPAÑOL

  • Novotová Natália - Gymnázium, Golianová 68, Nitra


FRANÇAIS

I. FJ P-P PT+

  • Alice Demet - ZŠ, Levická 903, Vráble

II. FJ P-P PT

  • Haluzová Henrieta - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce

II. FJ DRÁMA VT

  • Épisode -  ZŠ, Devínska 12, Nové Zámky

ŤUKNI VT

I. ENGLISH

  • Drnzík Adam - Worm Squirm 

II. ENGLISH

  • Ballová Daniela - Hush

  • Horváthová Veronika - Ding Dong

  • Nagy Tomáš - Dream 


TT KRAJ


SLOVAK FOR FOREIGNERS

I. SFF P-P PT

  • Xia Zile - ZŠ, Jilemnického 11, Dunajská Streda


ENGLISH

I. AJ P-P PT

  • Mihina Peter - ZŠ, J. A. Komenského, Sereď

 I. AJ P-P PT+

  • Pudiš Richard - SZŠ BESST, Trnava
  • Štricová Daniella Elle - SZŠ BESST, Trnava

I. AJ P-P VT

  • Sullens Natalia Rose - SZŠ BESST, Trnava

II. AJ P-P PT

  • Pavlovič Samuel - ZŠ s MŠ, A. Felčana 4, Hlohovec
  • Takáčová Ema - Gymnázium Vojtecha Mihálika, Sereď

  • Tomanová Andrea - ZŠ s MŠ, Banka

 ii. AJ P-P PT +

  • Bečníková Nina - SZŠ BESST, Trnava
  • Ondreičková Veronika - SZŠ BESST, Trnava

II. AJ P-P VT

  • Lacko Daniel - ZŠ s MŚ, Banka
  • Stadtrucker Peter - ZŠ, Jilemnického 11, Dunajská Streda

II. AJ P-P VT+

  • Pudiš Tobiáš - SZŠ BESST, Trnava

III. AJ P-P PT

  • Csóková Annamária - Obchodná akadémia, Veľký Meder
  • Pekarová Nikoletta - SOŠP bl. Laury, Trnava

  • Šturdíková aPtrícia - SOŠP bl. Laury, Trnava

 III. AJ P-P PT +

  • Buková Barbora - SBG BESST, Trnava


I. AJ DRÁMA PT

  • My Big Day - Cool School, Senica

II. AJ DRÁMA PT

  • The Little Johny - ZŠ s MŠ, Banka


DEUTSCH

II. NJ P-P PT

  • Aleš Gabriel - Gymnázium Vojtecha Mihálika, Sereď


INSLOGERO: čínština

  • onedlho


ORIENTAČNÉ  ČASOVÉ HARMONOGRAMY

06. 01. 2020

Rozoslanie e-pozvánok: BA, NR, TT kraj 31. 1. 2020

Príchod na semifinálové kolá je priebežný, najneskôr 25 minút pred začiatkom vašej súťažnej kategórie.

Poroty určujú postupujúcich na krajské finálové kolá.

Postupujúci súťažiaci obdržia e-pozvánku na krajské finále. Pre nepostupujúcich súťažiacich a pre seba si môžu pripravujúci pedagógovia vyžiadať eCertifikát o účasti cez členskú sekciu tu ihneď po absolvovaní semifinále.


※ B A KRAJ:  4. marec 


  • PdF UK, Račianska 59, č. miestností 12 a 112, Bratislava
  • Registrácia súťažiacich: od 8:20
  • Priebeh semifinále: od 9:00
  • Výsledky: viď nižšie podľa miestnosti


MIESTNOSŤ R1: AJ, NJ, RJ, ŠJ, FJ 

9:00 - 9:10

  • I. AJ P-P PT; I. AJ P-P PT+
  • I. AJ P-P VT

9:15 - 10:05

  • II. AJ P-P PT; II. AJ P-P PT+
  • II. AJ P-P VT; II. AJ P-P VT+

10:10 - 10:50

  • III. AJ P-P PT; III. AJ P-P PT +
  • III. AJ P-P VT

PRESTÁVKA: 10:55 - 11:05

11:05 - 11:30

  • II. NJ P-P PT; II. NJ P-P PT +
  • II. NJ P-P VT

  • III. NJ P-P PT

  • III. NJ P-P VT

11:35 - 12:00

  • II. RJ P-P PT+
  • III. RJ P-P PT; III. RJ P-P PT+

  • III. RJ P-P VT; III- RJ P-P VT+

12:05 - 12:30

  • II. ŠJ P-P PT
  • III. ŠJ P-P PT; III. ŠJ P-P PT+

  • II. FJ P-P PT

VÝSLEDKY: o cca 12:45


ŤUKNI: poviedky, prihlásené pre angličtinu a nemčinu


BSK venuje pre BA kolá:

  • drobnú pozornosť pre súťažiacich na krajskom semifinále a finále

※ NR KRAJ:  6. marec


  • KC Zobor, Svätourbanská 31, Nitra
  • Registrácia súťažiacich: od 8:20
  • Priebeh semifinále: od 9:00
  • Výsledky: viď nižšie podľa miestnosti


MIESTNOSŤ R1 (sála): CELÁ I. AJ D; FJ a ŠJ; II. AJ D PT 

9:00 - 10:20

  • I. AJ DRÁMA PT

PRESTÁVKA: 10:20 - 10:30

10:30 - 11:45

  • I. AJ DRÁMA VT

PRESTÁVKA: 11:45 - 11:55

11:55 - 12:15

  • II. FJ DRÁMA VT
  • I. FJ P-P PT+

  • III. ŠJ P-P PT

PRESTÁVKA: 12:15 - 12:20

12:20 - 14:00

  • II. AJ DRÁMA PT

VÝSLEDKY R1: o cca 14:10


MIESTNOSŤ R2 (posch. vľavo): CELÁ RJ, NJ, II. AJ P-P, II. AJ MD, II. AJ SUP 

9:00 - 9:35

  • I. RJ P-P PT; I. RJ P-P PT+
  • II. RJ P-P PT; II. RJ P-P PT+
  • III. RJ P-P PT; III. P-P PT+

PRESTÁVKA: 9:35 - 9:45

9:45 - 10:45

  • II. NJ DRÁMA VT
  • II. NJ P-P PT

  • III. NJ P-P PT; III. NJ P-P PT+

PRESTÁVKA: 10:45 - 10:55

10:55 - 12:40

  • II. AJ P-P PT

PRESTÁVKA: 12:40 - 12:50

12:50 - 13:15

  • II. AJ P-P VT; II. AJ P-P VT+

13:20 - 13:50

  • II. AJ MD PT; II. AJ MD VT
  • II. AJ SUP VT

VÝSLEDKY R2: o cca 14:00


MIESTNOSŤ R3 (posch. vpravo): CELÁ I. AJ P-P; II. AJ D VT; CELÁ III. AJ P-P, III. AJ MD a III. AJ D 

9:00 - 10:00

  • I. AJ P-P PT; I. AJ P-P PT+
  • I. AJ P-P VT

PRESTÁVKA: 10:00 - 10:10

10:10 - 11:00

  • II. AJ DRÁMA VT

PRESTÁVKA: 11:00 - 11:10

11:10 - 12:05

  • III. AJ P-P PT; III. AJ P-P PT+
  • PRESTÁVKA: 12:05 - 12:15

12:15 - 12:50

  • III. AJ P-P VT
  • III. AJ MD PT

PRESTÁVKA: 12:50 - 13:00

13:00 - 14:00

  • III. AJ DR´MA VT; III. AJ DRÁMA VT+

VÝSLEDKY R3: o cca 14:10


ŤUKNI: poviedky, prihlásené pre angličtinu


Krokodílik venuje pre NR kolá:

  • drobnú cenu pre 4 x 1. miesta v P-P na krajské finále

ÚNSK venuje pre NR kolá:

  • darčekovú tašku pre 3 x 1. miesta v P-P na krajské finále

IALF venuje pre NR kolá:

  • drobnú pozornosti pre súťažiacich na krajské finále
  • jazykovú publikáciu pre 20 x 1. miesta v P-P/MD/SUP

※ T T KRAJ:  5. marec


  • CVČ Kalokagatia, V jame 3, Trnava, vchod je od Žihadielka
  • Registrácia súťažiacich: od 8:20
  • Priebeh semifinále: od 9:00
  • Výsledky: viď nižšie podľa miestnosti


MIESTNOSŤ R1: SFF, AJ, NJ  

9:00 - 9:30

  • I. SFF P-P PT
  • I. AJ P-P PT; I. AJ P-P PT+
  • I. AJ P-P VT

9:30 - 9:45

  • II. NJ P-P PT

PRESTÁVKA: 9:45 - 9:55

9:55 - 11:10

  • II. AJ P-P PT; ii. AJ P-P PT +
  • II. AJ P-P VT

11:15 - 11:45

  •  III. AJ P-P PT; III. AJ P-P PT ++

PRESTÁVKA: 11:45 - 11:55

11:55 - 12:55

  • I. AJ DRÁMA PT
  • I. AJ DRÁMA VT

  • II. AJ DRÁMA PT

VÝSLEDKY: o cca 13:05


INSLOGERO: prihlásené pre čínštinu

ŤUKNI: poviedky, prihlásené pre angličtinu


TSK venuje pre TT kolá:

  • drobnú pozornosť pre súťažiacich na krajskom semifinále a finále
Katedra rusistiky
Katedra rusistiky

Ďalší ročník Jazykového kvetu 2021 prináša zopár zmien vyplývajúcich zo všeobecnej situácie a tu si ich v krátkosti zhrnieme.

KVET - ŤUKNI

19.09.2020

Pred pár dňami sme vydali e-book s víťaznými poviedkami v ŤUKNI 2020.

17. 6.: Chcela by som poďakovať všetkým účastníkom Kvetu 2020 za to, že prijali výzvu, ktorú nám do cesty vhodila "korona", o to bol tento ročník náročnejší a presne pre také skvelé decká (veď viete v akom význame tento familiárny výraz myslím), pedagógov i rodičov sa snažíme súťaž realizovať.