❈ KVET 2021: Semifinále BA, NR, TT ❈

01.03.2021

Zoradenie výsledkov: BA - NR - TT; kategórie I. - II. - III.; jazyky AJ - RJ - NJ - ROJ - SFF - INSLOGERO; vetvy P-P - MD - D

Súťažiaci uvedení na tejto stránke postupujú na krajské finále. Postupujúcim súťažiacim gratulujeme. Všetkým účastníkom marcového semifinále ďakujeme za účasť.


VÝSLEDKY BA KRAJ


I. AJ P-P PT

  • Košík Samuel Filip - ZŠ, Karloveská 61, Bratislava
  • Filka Ksenia - ZŠ, Karloveská 61, Bratislava
  • Mikulka Nikolas - ZŠ, Záhorská Ves

II. AJ P-P PT

  • Blahová Barbora - ZŠ, Karloveská 61, Bratislava
  • Dubovská Tatiana - ZŠ, Karloveská 61, Bratislava
  • Kováčik Jakub Mark - ZŠ, Karloveská 61, Bratislava

II. AJ P-P PT +

  • Armitage Lívia - ŠMNDaG, Bratislava

II. AJ P-P VT

  • Mesková Lucia - ŠMNDaG, Bratislava
  • Miškerniková Monika - ZŠ, Záhorská Ves

II. AJ HE VT

  • Kotulič Timur - SMNDaG, Bratislava

III. AJ P-P PT

  • Kopcsay Benjamin - ŠMNDaG, Bratislava
  • Suránová Tereza - ŠMBDaG, Bratislava

III. AJ P-P PT +

  • Hywel Alex - SOŠ MIT, Bratislava


DEUTSCH

II. NJ P-P PT

  • Anetta Martin - ŠMNDaG, Bratislava
  • Kopičáková Petra - ŠMNDaG, Bratislava
  • Kapolková Alžbeta - ŠMNDaG, Bratislava

II. NJ P-P PT +

  • Hoppe Dražen Derek - ŠMNDaG, Bratislava

III. NJ P-P PT

  • Kiliánova Emma - ŠMNDaG, Bratislava

III. NJ P-P VT

  • Černáková Adela - ŠMNDaG, Bratislava
  • Drnáková Emilia - ŠMNDaG, Bratislava


РУССКИЙ ЯЗЫК

II. RJ P-P PT +

  • Gamolya Artem - ŠMNDaG, Bratislava

III. RJ P-P PT 

  • Sedlár Matej - ŠMNDaG, Bratislava

III. RJ P-P PT +

  • Šeparnev Fedor - ŠMNDaG, Bratislava

III. RJ P-P VT +

  • Ščerbak Viktor - ŠMNDaG, Bratislava


ESPAÑOL

II. ŠJ P-P PT 

  •  Ludvig Daren Olaf - ŠMNDaG, Bratislava


VÝSLEDKY NR KRAJ


I. AJ P-P PT

  • Dragúň Adrián - Katolícka spojená škola, Nové Zámky
  • Gergeľová Mária Anna - ZŠ, Benkova 34, Nitra
  • Nagyová Nina - ZŠ, Levická 903, Vráble

I. AJ P-P PT +

  • Benček Armando Junior - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce
  • Treacy Elle - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce

I. AJ P-P VT 

  • Drnzík Lukáš - ZŠ, Benkova 34, Nitra

II. AJ P-P PT

  • Lovrovič Petra - ZŠ, Levická 903, Vráble
  • Pogran Patrik - ZŠ Ľudovíta Štúra, Šaľa
  • Széplakyová Lucia - ZŠ, G. Bethlena 41, Nové Zámky
  • Zuzulová Nina - ZŠ, Levická 903, Vráble

II. AJ P-P PT +

  • Tracey Mia - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce

II. AJ P-P VT

  • Karadi Marius - Katol. spojená škola, Nové Zámky

III. AJ P-P PT 

  • Kureková Kristína - SOŠOaS, Zlaté Moravce
  • Labovská Natália - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
  • Mihalík Alex - Gymnázium, Nové Zámky

III. AJ P-P PT +

  • Drábeková Ema - Gymnázium, Golianova 68, Nitr
  • Fazekašová Evelyn - Gymnazium, Golianova 68, Nitra
  • Polakovičová Simona - Gymnázum 68, Nitra

III. AJ P-P VT

  • Hlavička Oliver - SOŠOaP, Zlaté Moravce
  • Mrázová Tamara - Gymnázium, Nove Zámky


II. AJ MD PT

  • Kollárová Diana - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce

III. AJ MD VT

  • Horvátová Marianna - Gymnázum Janka Kráľa, Zlaté Moravce


I. AJ DRÁMA VT

  • Clowns - ZŠ, Devínska 12  Nové Zámky

II. AJ DRÁMA PT

  • Don't Keep Quiet - ZŠ, Havné nám. 14, Dvory nad Žitavou

II. AJ DRÁMA VT

  • LOVE - ZŠ, Devinska 12, Nové Zámky


DEUTSCH

II. NJ P-P PT

  • bez postupu

III. NJ P-P PT

  • Horváth Eszter - Gymnázium P. Pazmáňa, Nové Zámky

III. NJ P-P PT +

  • Barthová Paula - Gymnázium, Golianova 68, Nitra

III. NJ P-P VT

  • Horváth Eszter - Gymnázium P. Pazmáňa, Nové Zámky


РУССКИЙ ЯЗЫК

I. RJ P-P PT

  • Kmeťová Kamila - ZŠ, Levická 903, Vráble

I. RJ P-P PT +

  • Bahcivanji Milla - ZŠ, Levická 903, Vráble

II. RJ P-P PT

  • Drgoňová Alexandra - ZŠ, Sľažany
  • Madarászová Sabina - ZŠ, G. Bethlena 41, Nové Zámky
  • Ružíková Miriam - ZŠ, G. Bethlena 41, Nové Zámky

II. RJ P-P PT +

  • Farkaš Oliver - ZŠ, G. Bethlena 41, Nové Zámky
  • Novosád Maxim - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce


FRANÇAIS

I. FJ P-P PT +

  • Demet Alice - ZŠ, Levická 903, Vráble


ESPAÑOL

III. ŠJ P-P PT

  • Sitárová Sofia - Gymnázium, Golianova 68, Nitra

III. ŠJ P-P PT + 

  • Bárcziová Laura - Gymnázium P. Pazmáňa, Nové Zámky


VÝSLEDKY TT KRAJ


I. AJ P-P PT

  • Korčeková Jessica - ZŠ, Jilemnického 11, Dunajská Streda
  • Sučanská Katarína - ZŠ s MŠ, A. Felcána, Hlohovec

I. AJ P-P PT +

  • Bielková Nela - SZŠ BESST, Trnava

II. AJ P-P PT

  • Pavlovič Samuel - ZŠ s MŠ, A. Felcána, Hlohovec

II. AJ P-P PT +

  • Ondreičková Veronika - SZŠ BESST, Trnava
  • Štricová Daniela Elle - SZŠ BESST, Trnava

II. AJ P-P VT +

  • Sullens Natalia Rose - SZŠ BESST, Trnava

II. AJ MD VT

  • Takáčová Ema - Gymnázium V. Mihálika, Sereď


DEUTSCH

II. NJ P-P PT

  • Gabriel Aleš - Gymnázium V. Mihálika, Sereď
  • Štricová Daniela Elle - SZŠ BESST, Trnava


SFF

I. SFF P-P PT

  • Xia Luxi - ZŠ, Jilemnického 11, Dunajská Streda


INSLOGERO

Postup na SR finále:

I. ČJ P-P PT

  • Xia Luxi - ZŠ, Jilemnického 11, Dunajská Streda