NR - Krajské semifinále 10. marec 2017
Oznamy o rozosielaní e-pozvánok sa uverejňujú v časti "Priebeh tu".
Harmonogramy sú orientačné a je potrebné počítať s odchylkami podľa reálnej situácie na súťaži.
Príchod a registrácia na semifinálové kolo:
- Semifinále mená spoločné otvorenie a nie je potrebné, aby sa všetci súťažiaci dostavili na miesto konania hneď ráno. Pred poroty predstupujú postupne podľa menoslovov na mieste konania a vyzvania koordinátorov. Príchod postačuje 25 minút pred vašou súťažnou kategóriou.
- Začiatok registrácie od 8:20 a priebežne po príchode.
- Z kapacitných dôvodov nie je možné, aby sa súťažiaci zdržiavali v priestoroch KC po celú dobu konania sa semifinále. Po predvedení príspevku je možné absolvovať doplnkový program - návšteva múzea, výstavy a pod. - tipy tu.
Súťažiaci v P-P sú radení podľa priezviska vzostupne. Súbory sú radené podľa názvu scénky.
Výsledky kola: viď nižšie podľa jednotlivých súťažných miestností
VÝSLEDKY SEMIFINÁLE
SÚŤAŽIACI POSTUPUJÚCI NA KRAJSKÉ FINÁLE
Výsledky sú zoradené nasledovne:
AJ - NJ - RJ - ŠJ; I. - II. - III. kategória; P&P - Dráma; PT - VT
Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a postupujúcim súťažiacim gratulujeme k postupu!
ENGLISH
I. AJ POÉZIA&PRÓZA PT
Krásna Diana - ZŠ Devínska, Nové Zámky
Rožiková Miriam - ZŠ ul. G. Bethlena, Nové Zámky
Tomek Adam - ZŠ Zbehy
I. AJ POÉZIA&PRÓZA PT +
Smith Adam Oliver - ZŠ ul G. Bethlena, Nové Zámky
II. AJ POÉZIA&PRÓZA PT
Gáfriková Martina - ZŠ Saratovská, Levice
Moreira Kiara Jane - ZŠ Saratovská, Levice
Polakovičová Simona - ZŠ Hradná, Nové Zámky
Švec Norbert - ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce
II. AJ POÉZIA&PRÓZA PT +
Kováčiková Lucia - Gymnázium Golianova, Nitra
II. AJ POÉZIA&PRÓZA VT
Lacková Soňa - ZŠ Saratovská, Levice
III. AJ POÉZIA&PRÓZA PT
Cvečková Alica - Gymnázium Párovská, Nitra
Furdová Michaela - Obchodná akadémia, Zlaté Moravce
Jurčová Tamara - Gymnázium Párovská, Nitra
Olšová Veronika - Gymnázium Topoľčany
III. AJ POÉZIA&PRÓZA PT +
Gajdošík Viktor - Gymnázium Golianova, Nitra
III. AJ POÉZIA&PRÓZA VT
Mikušová Eva - Obchodná akadémia, Zlaté Moravce
III. AJ POÉZIA&PRÓZA VT +
Červenáková Henrieta - Gymnázium Golianova, Nitra
DRÁMA
I. AJ DRÁMA PT
The Little Prince - ZŠ Hradná, Nové Zámky
The Wizard of Oz - ZŠ Benková, Nitra
I. AJ DRÁMA VT
Crazy Story - ZŠ Devínska, Nové Zámky
II. AJ MONODRÁMA PT
The Selfish Giant - Marianna Horváthiová -
II. AJ DRÁMA PT
Baba Yaga - ZŠ Sľažany
II. AJ DRÁMA VT
Shasho - ZŠ J. Hollého, Topoľčany
The Evil Eye - ZŠ Hradná, Nové Uámky
III. AJ MONODRÁMA PT
Cyrano de Bergerac - Dominika Priečková - Gymnázium, Topoľčany
III. AJ DRÁMA PT
Blinded by the Knight - Gymnázium Párovská, Nitra
What is Life? - Gymnázium, Topoľčany
III. AJ DRÁMA VT +
Superman - Our Version - Gymnázium Golianova, Nitra
DEUTSCH
II. NJ POÉZIA&PRÓZA PT
Hrošovská Laura - ZŠ Zbehy
Kanyicska Adam - ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce
Mušková Diana - ZŠ Hradná, Nové Zámky
II. NJ POÉZIA&PRÓZA PT +
Barthová Paula - ZŠ Mojmírovce
III. NJ POÉZIA&PRÓZA PT
bez postupu
III. NJ POÉZIA&PRÓZA VT
Lorincz Peter - Gymnázium J. A. Komenského s VJM, Želiezovce
Škadra Martin - Stredná zdravotnícka škola, Nitra
DRÁMA
II. NJ DRÁMA VT
Und so war das - ZŠ Hradná, Nové Zámky
РΥССКИЙ ЯЗЫК
I. RJ POÉZIA&PRÓZA PT +
Golban Adelina - ZŠ Levická, Vráble
II. RJ POÉZIA&PRÓZA PT
Eliášová Dominika - ZŠ Levická, Vráble
II. RJ POÉZIA&PRÓZA PT +
Balta Paula - ZŠ Levická, Vráble
III. RJ POÉZIA&PRÓZA PT
Kasalová Ivana - Gymnázium, Topoľčany
Ridziková Alexandra - Gymnázium, Topoľčany
III. RJ POÉZIA&PRÓZA PT +
Lacová Vanesa - SOŠ gastr. a cest. ruchu, Nitra
DRÁMA
III. RJ DRÁMA PT
Aaax, ϶ти гаджеты - Gymnázium Párovská, Nitra
ESPAÑOL
III. ŠJ POÉZIA&PRÓZA PT
Meszárošová Evelína - Gymnázium Golianova, Nitra
Rybanská Michaela - Gymnázium Golianova, Nitra
III. ŠJ POÉZIA&PRÓZA PT +
Borošová Patrícia - Gymnázium Párovská, Nitra
Calvo Natalia Kamila - Gymnázium Párovská, Nitra
Godová Daniela - Gymnázium Párovská, Nitra
III. ŠJ DRÁMA VT +
¡Mira, escucha! - Gymnázium Párovská, Nitra
* * * * * * * * *
ROOM 1 - AJ DRAMA
9:00 - 10:05 I. AJ D PT; I. AJ D VT
10:05 - 10:15 BREAK
10:50 - 11:55 II. AJ D VT
11:55 - 12:10 BREAK
12:10 - 13:35
- III. AJ MD PT
- III. AJ D PT
- III. AJ D VT; III. AJ D VT+
ROOM 2 - AJ + FJ POÉZIA&PRÓZA
9:00 - 10:40
- I. AJ P-P PT; I. AJ P-P PT+
- II. AJ P-P PT II. AJ P-P PT+
- II. AJ P-P VT
10:55 - 12:05
- III. AJ P-P PT; III. AJ P-P PT+
- III. AJ P-P VT; III. AJ P-P VT+
12:05 - 12:10 III. FJ P-P VT
OD CCA 12:25 VÝSLEDKY
ROOM 3 - MIX NJ + RJ + ŠJ
9:00 - 9:35
- I. NJ P- P PT+
- II. NJ P-P PT; II. NJ P-P PT+
- II. NJ P-P VT
9:35 - 10:00 II. NJ D VT
10:00 - 10:30 III. NJ P-P PT; III. NJ P-P VT
10:30 - 10:40 BREAK
10:40 - 11:20
- I. RJ P-P PT+
- II. RJ P-P PT; II. RJ P-P PT+
- II. RJ D VT
11:20 - 11:50
- III. RJ P-P PT; III. RJ P-P PT+
- III. RJ D PT+
11:50 - 12:00 BREAK
12:00 - 13:25
- III. ŠJ P-P PT; III. ŠJ P-P PT+4
- III. Šj P-P VT+
- III. ŠJ D VT+
OD CCA 13:40 VÝSLEDKY
Všetky výsledky budú uverejnené na tejto stránke (krajské semifinále NR) najneskôr cez víkend po prebehnutí semifinálových kôl.Na semifinálových kolách sa určujú súťažiaci postupujúci na krajské finále. Poradie sa neurčuje.
Želáme vám šťastnú cestu na semifinále a nech sa vám súťažné príspevky vydaria!Vidíme sa v NR ;)