Kvet 2019: PK výsledky KE a PO kraj

14.03.2019

Súťažiaci postupujúci na krajské finále v apríli.

Výsledky sú zoradené v poradí Košický kraj a Prešovský kraj.


※ K O ŠI C K Ý  K R A J ※


Poradie jazykov: AJ » NJ » RJ » SFF » INSLOGERO » ROJ


I. AJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

  • Gegaj Leon
  • Hertwich Dieter
  • Kočík Adam
  • Kozejová Kristína

  • Mirgusová Natália

  • Pappová Viktória

  • Separovič Zara

  • Šimková Klaudia

I. AJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +

  • Grega Benjamin Jonathan

II. AJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA 

  • Bednarčíková Júlia
  • Brezo Ferenc

  • Hamadejová Tamara

  • Karči Kristián

  • Kubiš Adam

  • Mitrová Tamara

II. AJ POÉZIA - PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA

  • Hamadejová Tamara
  • Ivičiaková Marianna

  • Sopková Sofia Dominika

  • Šályová Zuzana

II. AJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +

  • Maxwell Eleanor Emma

III. AJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

  • Gréta Lõrincová
  • Lešová Viktória
  • Kondás Dávid
III. AJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +
  • Molnár Adam
  • Kozáková Ema
  • Tarnóciová Sára
III. AJ POÉZIA - PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA +
  • Gallová Miriam
  • Greňová Alžbeta


I. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA 
  • At the Old Market
  • Rabbits don´t Lay Eggs

  • They were the Pilgrims

II. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA 
  • When Fairy Tales Collide
II. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA 
  • The Pixel Land

III. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA +

  • Jana z Arku
  • Worthless Wish


D E U T S CH

I. NJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

  • Antesová Nina

II. NJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

  • Handra Patrik

  • Karatník René

  • Kováčová Kristína

  • Steškaninová Nelly Elle

III. NJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

  • Kovaľ Samuel

III. NJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +

  • Hartwich Michaela



R U Š T I N A 

I. RJ P-P PT

  • Majorová Nella 

I. RJ P-P PT + 

  • Medvegieva Daria 

II. RJ P-P PT 

  • Csik Peter 
  • Ondrík Peter 

  • Vašková Charlotte Ema 

II. RJ P-P PT +

  • Kolesárová Saskia 
  • Šoltésová Vanesa 

III. RJ P-P PT

  • Juhásová Kristína 
  • Siváková Andrea 
  • Stein Petra 

III. RJ P-P PT +

  • Nemcová Eva 

III. RJ P-P VT +

  • Nemcová Eva


II. RJ DRÁMA PT

  • Baba Jaga 
  • Smetana

II. RJ DRÁMA VT

  • Razgovor u čaja 
  • Repka 


S F F

I. SFF P-P PT

  • Nguyen Tam Anh 

II. SFF P-P PT

  • Parks Ruth Abigail 

III. SFF P-P PT

  • Nemcová Eva


I N S LO G E R O

II. INSLOGERO UJ P-P PT +

  • Mysiv Oleksandra 


E S P A N O L

II. ŠJ P- P PT

  • El Morsy Sara

III. ŠJ P-P PT

  • Barlová Kristína


II. ŠJ DRÁMA PT

  • Obra sobre el compañero

I T A L I A N O

I. TJ P-P PT +

  • Pagano Federica

II TJ P-P PT +

  • Fogliaro Marta Rita


III. TJ DRÁMA VT

  • Il giorno attraverso gli altri occhiali



※ P R E Š O V S K Ý  K R A J ※


Poradie jazykov: AJ » NJ » RJ » ROJ


I. AJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

  • Fecenková Kristynka Anna
  • Figlár Šimon

  • Marhevková Katarína

I. AJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA + 

  • Al-Shukri Hana
  • Kimora Charlie Cho Newman

  • Meggers Maximilián

I. AJ POÉZIA - PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA 
  • Hudáček Alex

II. AJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

  • Fiala Alexandra Karolína
  • Maximilián Volák

  • Kotulič Branko

  • Lazorová Sophie

II. AJ POÉZIA - PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA

  • Gáborová Vladimíra
  • Kučera Martin

III. AJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

  • Kubisová Viktória
  • Rjapošová Adela

III. AJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +

  • Dudaško Stanislava Joanna
  • Orlovská Stanislava

III. AJ  POÉZIA - PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA +

  • Balogová Vanessa Mária
  • Baranová Bianka

  • Lazor Viktor

  • Vraňuchová Karen


II. AJ MONODRÁMA - PREVZATÁ TVORBA

  • Kučera Martin

II. AJ MONODRÁMA - VLASTNÁ TVORBA

  • Šimkaninová Veronika


I. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA 

  • The Princess and the Pea

II. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA 

  • And So They Did
  • Salt Over Gold

II. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA

  • The Selection


D E U T S C H 

I. NJ P-P PT

  • Malatínová Laura
  • Kostelník Marko

II. NJ P-P PT

  • Langová Klára
  • Neuvirthová Tímea

III. NJ P-P PT

  • Janová Alexandra
  • Kolesár Juraj
  • Štrausová Michaela

III. NJ P-P VT

  • Mizeráková Nina
  • Príhodová Terézia


II. NJ MONODRÁM PT

  • Firmentová Aneta
  • Trebuna Adam


R U Š T I N A

II. RJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA 

  • Tuptová Ema

II. RJ POÉZIA - PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA 

  • Gáborová Vladimíra

III. RJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA 

  • Danylyshyna Anastasiia
  • Fečo Michal

 III. RJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +

  • Podolskyi Mark


E S P A N O L

I. ŠJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

  • Friedmannová Radka

III. ŠJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

  • Šulej Jakub

F R A N C A I S

III. FJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA 

  • Matejová Ivana
  • Palubová Petra

III. FJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA 

  • A la caisse


I T A L I A N O


III. TJ POÉZIA - PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA 

  • Čonka Matúš

III. TJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA 

  • La pregiera delle 5 dita





V školskom roku 2019/20 sa bude konať Kvet vo verzii Klasik, t. j. semifinálové kolá, krajské finálové kolá a celoslovenské finále budú mať prezenčnú formu.