※ Kvet 2019: SR finále - výsledky a foto ※

05.06.2019

Všetkým súťažiacim, pedagógom, hosťom, ďakujeme za účasť na celoslovenskom finále a súťažiacim blahoželáme k umiestneniam!

Výsledky sú zoradené podľa súťažných miestností od R1 po R5.


VÝSLEDKY R1


I. AJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: Bónová Ema - ZŠ P. V. Rovnianka, Dolný Hričov

2. miesto: Holešová Hana - ZŠ, J. A. Komenského, Revúca

3. miesto: Potásch Zsófia - ZŚ, Jilemnického 11, Dunajská Streda

4. miesto:

  • Figlár Šimon - ZŠ Grundschule, Hradné námestie 38, Kežmarok 
  • Kolinár Aurel - ZŠ, Devínska 12, Nové Zámky

  • Kozejová Kristína - Spojená škola Sv. Rodiny, Sečovce

  • Lipovská Jana - ZŠ, Opátovce nad Nitrou

I. AJ POÉZIA - PRÓZA PT +

1. miesto: Meggers Maximilián Edward - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné

2. miesto: Tracey Mia - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce

3. miesto: Sullens Natália Rose - SZŠ BESST, Trnava

4. miesto: Benjamin Jonathan Grega - ZŠ, Nám. L. Novomeského 2, Košice 

 I. AJ POÉZIA - PRÓZA VT

1. Hudáček Alex - MŠ, Kukučinova, Snina

II. AJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: 

  • Hladká Nina - ZŠ s MŠ, Vančurova, Trnava
  • Iliopoulus Leonidas - Gymnázium F. G. Lorcu, Bratislava 

2. miesto: 

  • Ďurišková Daniela - ZŠ, J. A. Komenského, Revúca 
  • Hamadejová Tamara - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce

3. miesto: Krajči Stela - Spojená škola, Nitrianske Pravno

4. miesto: 

  • Dadajová Amália - ZŠ, Nábrežná 17, Kysucké Nové Mesto
  • Fiala Karolína Alexandra - Súkromná spojená škola, Poprad

  • Kubiš Adam - ZŠ Staničná 13, Košice

  • Miškerníková Monika - ZŠ Záhorská Ves

II. AJ POÉZIA - PRÓZA PT +

1. miesto: Armitage Lívia - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava

2. miesto: Bihári Dávid - ZŚ, Pribinova 1, Zlaté Moravce

3. miesto: Hirnerová Rebeka - SZŠ BESST, Trnava

II. AJ POÉZIA - PRÓZA VT

1. miesto: Malíková Anežka Sofia - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava

2. miesto: Ivičiaková Marianna - ZŠ, Staničná 13, Košice

3. miesto: Tokovicsová Liana - ZŠ, Jilemnického 11, Dunajská Streda

4. miesto: 

  • Juchová Anabel - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec
  • Kučera Martin - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad

III. AJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: Lorincová  Gréta - Gymnázium P. J. Šafárika, Rožňava

2. miesto: Mikljanová Ivona - Stredná zdravotnícka škola, Bratislava

3. miesto: Horňáková Martina - SOŠPaS, Námestovo

4. miesto: 

  • Csámpal Michal - Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Nitra
  • Kubisová Viktória - Gymnázium Terezy Vansovej, Stará Ľubovňa

III. AJ POÉZIA - PRÓZA PT +

1. miesto: Molnár Adam - Gymnázium P. J. Šafárika, Košice

III. AJ POÉZIA - PRÓZA VT

1. miesto: Némethová Eva - Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza

2. miesto: Suránová Teraza - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava

3. miesto: Valovič Samuel - Gymnázium Janka Kráľa, Zlaté Moravce

4. miesto: Zemančíková Kristína - SOŠPaS, Námestovo 

II. AJ POÉZIA - PRÓZA VT +

1. miesto: Gallová Miriam - Gymnázium P. J. Šafárika, Rožňava

2. miesto: Baranová Bianka - Gymnázium sv. Moniky, Prešov 


VÝSLEDKY R2


I. AJ DRÁMA PT

1. miesto: The Wolf and the Kids - ZŠ Sitnianska, Banská Bystrica

I. AJ DRÁMA VT

1. miesto:  The Witch - JŠ Cool School, Senica

2. miesto: 

  • At the Old Market - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce
  • Treasure Hunting - ZŠ, Devínska 12, Nové Zámky

II. AJ DRÁMA PT

1. miesto: Bar Wars - Return of the Sauce - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky

2. miesto: 

  • The Teenage Christmas Carol - ZŠ s MŠ, Jelšava 
  • When Fairy Tales Collide - CZŠ sv. Michala, Michalovce

II. AJ DRÁMA VT

1. miesto: The Selection - CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov

2. miesto: 

  • The Pixel Land - ZŠ, T. J. Moussona, Michalovce
  • Unexpected Guests - Gymnázium, Golianova 68, Nitra

3. miesto: The Little Red Riding Hoods - ZŠ, Hviezdoslaova 1, Revúca


SLIDESHOW R1 + R2

VÝSLEDKY R3


I. NJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: Antesová Nina - SZŠ Didacticus, Košice

2. miesto: Kostelník Marko - ZŠ, ul. 17. novembra, Sabinov

II. NJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: Gottwaldová Sofia - Gymnázium, Varšavská, Žilina

2. miesto: Krajči Stela. Spojená škola, Nitrianske Pravno

3. Handra Patrik - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance

4. miesto:

  • Gérecová Veronika - ZŠ s MŠ, Jelšava
  • Langová Klára - Gymnázium T. Vansovej, Stará Ľubovňa

  • Zrasták Marko - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce 

II. NJ POÉZIA - PRÓZA PT +

1. miesto: Dražen Derek Hoppe - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava

II. NJ POÉZIA - PRÓZA VT

1. miesto: Akbuluto Taner - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava

III. NJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: Janová Alexandra - Gymnázium Cyrila Daxnera, Vranov nad Topľou

2. miesto: Polnišerová Petra - Katolícke gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica

3. miesto: Barthová Paula - Gymnázium, Golianova 68, Nitra

III. NJ POÉZIA -PRÓZA PT +

1. miesto: Hartwich Michaela - Gymnázium Pavla Horova, Michalovce

2 miesto: Reviľák Kristián - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava

III. NJ POÉZIA - PRÓZA VT

1. miesto: Mizeráková Nina - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

2. miesto: Bažíková Sophia - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava

II. NJ DRÁMA PT

1. miesto: Ich habe nichts getan - Gymnázium, Varšavská, Žilina

2. miesto: Vom Schmetterling - Katolícke gymnázium Š. Moysesa, B. Bystrica   

II. NJ DRÁMA VT

2. miesto: Splelfeld - Katolícke gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica

III. NJ DRÁMA PT

2. miesto: Der Einbrecher - SZŠ, Žilina

II. AJ MONODRÁMA PT

1. miesto:  Kučera Martin - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad

2. miesto: Kollárová Diana - ZŚ, Pribinova 1, Zlaté Moravce

II. AJ MONODRÁMA  VT

1. miesto: Šimkaninová Veronika - ZŠ s MŚ Dostojevského, Poprad

II. AJ MONODRÁMA - STAND UP VT

1. miesto: Bóna Adrián - ZŠ P. V. Rovnianka, Dolný Hričov

III. AJ MONODRÁMA PT

1. miesto - Hatiarová Dominika - Gymnázium, Liptovský Hrádok  


VÝSLEDKY R4


I. SFF POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: Xia Zile - ZŠ, Jilemnického 11, Dunajská Streda

2. miesto: Nguyen Tam Anh - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce  

II. SFF POÉZIA - PRÓZA PT

2. miesto: Parks Ruth Abigail - Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice

II. INSLOGERO UJ - POÉZIA - PRÓZA PT

2. miesto: Mysiv Oleksandra - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce

I. RJ POÉZIA - PRÓZA PT +  

1. miesto: Medvegyeva Daria - ZŠ, T. J. Moussona, Michalovce

2. miesto: Farkaš Oliver - ZŠ, G. Bethlena 41, Nové Zámky   

II. RJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: Tuptová Ema - ZŠ ul. 17. novembra, Sabinov 

2. miesto: 

  • Kravárik Juraj - ZŠ, Levická, Vráble
  • Ondrík Peter - ZŚ t j. Moussona, Michalovce

3. miesto: Šutáková Simona - ZŠ, Nábrežná 17, Kysucké Nové Mesto

4. miesto: Pančová Broňa - ZŠ s MŠ, Nitrica

II. RJ POÉZIA - PRÓZA PT +

1. miesto: Golban Adelia - ZŚ, Levická, Vráble

II. RJ POÉZIA - PRÓZA VT 

1. miesto: Gáborová Vladimíra - individuálne

II. RJ DRÁMA PT

1. miesto: Baba Jaga - ZŠ, Belehradská 21, Košice

II. RJ DRÁMA VT

1. miesto: Repka - ZŠ, T. J. Moussona, Michalovce     

III. RJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. Pinčeková Karolína - SOŠPg, Modra

2. miesto: Fečo Michal - Gymnázium Cyrila Draxnera, Vranov nad Topľou

3. miesto: Pitterová Vanda - Gymnázium Janka Kráľa, Zlaté Moravce

4. miesto: Sedlár Matej - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava

III. RJ POÉZIA - PRÓZA VT

2. miesto: Galková Kristína - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava

III. RJ POÉZIA - PRÓZA PT +

1. miesto: Nemcová Eva - Gymnázium Pavla Horova, Michalovce  

2. miesto: Debnárová Elizabeta - Gymnázium Janka Kráľa, Zlaté Moravce

III. RJ POÉZIA - PRÓZA VT +

1. miesto: Masjuk Ivan - ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava

2. miesto: Nemcová Eva - Gymnázium Pavla Horova, Michalovce

SLIDESHOW R3 + R4

VÝSLEDKY R5


I. FJ DRÁMA PT

1. miesto: Á la recherche de jeune marié - ZŠ, Devínska 12, Nové Zámky  

II. FJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: Malkusová Zuzana - ZŠ s MŠ P. V. Rovnianka, Dolný Hričov

III. FJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: Palubová Petra - Gymnázium L. Stockela, Bardejov

I. ŠJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: Friedmannová Radka - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad

III. ŠJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: Novotová Natália - Gymnázium, Golianova 68, Nitra

2. miesto: 

  • Barlová Kristína - ymnázium sv. Edity Steinovej, Košice   
  • Drozdová Rebeka - Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza

III. ŠJ POÉZIA - PRÓZA PT +

1. miesto: Sťahuliaková Dominika - Gymnázium F. G. Lorcu, Bratislava

III. ŠJ POÉZIA - PRÓZA VT

1. miesto: Noáková Klaudia - Gymnázium, P. O. H., Dolný Kubín

II. ŠJ DRÁMA PT

1. miesto: Obra sobre el companerismo - Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice

I. TJ POÉZIA - PRÓZA PT +

1. miesto: Pagano Federica - ZŠ, Okružná 17, Michalovce

III. TJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. miesto: Čonka Matúš - Gymnázium sv. Moniky, Prešov

III. TJ DRÁMA VT

1. miesto: Il giorno attraverso gli altri occhiali - Cirkevné gymnázium Š. Mišíka, Spišská Nová Ves

III. ENGLISH DRAMA PT 

1. miesto: As You Like It - Gymnázium, Liptovský Hrádok

III. ENGLISH DRAMA VT

1. miesto: Once Upon a Time in the West - Gymnázium Janka Kráľa, Zlaté Moravce

III. ENGLISH DRAMA VT +

1. miesto: 

  • Joan of Arc - Gymnázium P. J. Šafárika, Rožňava
  • Car Radio - Gymnázium, Golianova 68, Nitra 

SLIDESHOW R5