Languages are Fun, so I am a Language Fan

03.12.2018

alias v slovenčine 

"Som jazykový fanúšik, do jazykov som blázon ako nik." ;)


To je náš slogan a zároveň je Language Fan symbol, logo, ktoré používame pri produktoch vytvorených na podporu realizácie Jazykového kvetu (a aj Slovníka a Štafety).

Aktuálne pod týmto symbolom ponúkame 2 e-booky a e-darčekový poukaz na Junior, ProAdult alebo ProGroup členstvo.

E-book Xmas English Fan je určený pre učiteľov angličtiny a jazyčníkov zo ZŠ (aj keď ako predvianočná zábavná hodina sa dá v podstate využiť aj na SŠ). Obsahuje osemsmerovky, vymaľovánky, aktivity na vianočnú tému. Spolu 30 strán s právami na vytlačenie na nekomerčný účel. 

E-book vieme poslať aj ako e- darček - prekvapenie do mailu kamoške, kolegyni, kamošovi, kolegovi, dcére, synovi a pod. s obrázkom vianočných darčekov a zvončekov :).

Autori sa vzdali honoráru v prospech Kvetu. Celý zisk je určený na súťaž.

Xmas English Fan si môžete kúpiť tu. 


E-book Mozgové závity precvičí vaše mozočky ;) rôznymi úlohami, nad ktorými môžete dumať v  mobile / tablete, alebo si ich vytlačiť pre osobnú zábavu s rodinou, kamošmi počas zimných večerov...

E-book je mix úloh v slovenčine, angličtine, francúzštine a španielčine, ktoré však sú pochopiteľné, aj keď dané jazyky neovládate a možno aj nejaké slová, frázičky z nich pochytíte :)

E-book vieme poslať aj ako e-darček - prekvapenie do mailu kamoške, kolegyni, kamošovi, kolegovi, dcére, synovi...  s obrázkom vianočných darčekov a zvončekov :).

Autori sa vzdali honoráru v prospech Kvetu. Celý zisk je určený na súťaž.

Mozgové závity si môžete kúpiť tu. 


Cada país tiene una flor que lo representa de algún modo.

La flor nacional de España es el clavel.