Letný návrat ku KVETU 2017

04.08.2018

Na celoslovenskom finále ročníka 2017 vyhrala víťazka v kategórii III. ŠJ Sarah kurz v Španielsku pre seba a niekoho, koho sa rozhodne vziať so sebou. 

Výhru si naplánovala na toto leto s kamarátkou a vybrali si kurz v Alicante, ktorý úspešne zvládli a dostali za to Certifikát.

Tu je niekoľko slov a fotiek od Sarah po návrate z kurzu:

"Všetko prebehlo výborne, bez akýchkoľvek komplikácií. Ubytovanie bolo skvelé, byt s nami zdieľala Talianka v našom veku, striedali sme sa vo varení typických pre naše krajiny, výhľad na more aj Santa Barbaru bol neskutočný. 

Kurz sa nám veľmi páčil, aj keď to bolo celkom náročné, kedže nie sme v španielčine ešte až také zdatné. Určite sme sa toho dosť naučili a pochytili prízvuk. 

Okrem toho, že to bola neskutočná jazyková skúsenosť, spoznali sme aj mnoho nových ľudí, ochutnali typické španielske jedlá a obdivovali krásy Alicante.

Chcela by som Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za možnosť a pomoc pri vybavovaní, veľmi sa teším, že som mohla Alicante navštíviť. Posielam Vám aj pár fotiek."


V školskom roku 2019/20 sa bude konať Kvet vo verzii Klasik, t. j. semifinálové kolá, krajské finálové kolá a celoslovenské finále budú mať prezenčnú formu.