❈ Kvet 2024: krajské finále ❈
Poroty udeľujú miesta od 1. do 4.. Súťažiaci na prvých miestach postupujú na celoslovenské finále.
Rozposielame e-diplomy súťažiacim v online forme.
Súťažiaci na prvých miestach postupujú na celoslovenské finále.
I. AJ P-P PT
1. miesto: Bublová Tamara - ZŠ, Karloveská 61, Bratislava
2. miesto: Košík Samuel Filip - ZŠ, Karloveská 61, Bratislava
II. AJ P-P PT
2. miesto: Kováčik Jakub Mark - ZŠ, Karloveská 61, Bratislava
3. miesto: Karolína Derdáková - ŠpMNDaG, Bratislava
II. AJ P-P VT
1. miesto: Mesková Lucia - ŠpMNDaG, Bratislava
2. miesto: Kašlík Lara - ŠpMNDaG, Bratislava
3. miesto: Hrádková Sofia - ŠpMNDaG, Bratislava
III. AJ P-P PT+
1. miesto: Hywel Alex - SOŠ masmediálnych a informačných štúdií, Bratislava
I. AJ P-P PT
1. miesto: Matúšková Dominika - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec
2. miesto: Germánus Matej - ZŠ, J. A. Komenského, Revúca
3. miesto: Homoly Tobias - ZŠ, J. A. Komenského, Revúca
I. AJ P-P PT+
1. miesto: Rončáková Sofia - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec
1. miesto: Strhársky Marek - ZŠ, Hviezdoslavova 1, Revúca
3. miesto:
II. AJ P-P VT
1. miesto: Juchová Anabel - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec
II. AJ DRÁMA PT
1. miesto:
I. AJ P-P PT
1. miesto: Gegaj Rita - SSŠ, Starozagorská 8, Košice
2. miesto:
3. miesto: Rychtarčíková Sofia - ZŠ, Nám. L. Novomeského 2, Košice
4. miesto: Klčová Dorota - ZŠ, Okružná 17, Michalovce
I. AJ P-P VT
1. miesto: Vranec Marek - ZŠ, Staničná 13, Košice
I. AJ P-P PT+
1. miesto: Francis Naia Juin - ZŠ, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou
2. miesto: Bednarčíková Zoja - ZŠ, Hroncova 23, Košice
3. miesto: Janošová Sofia - CZŠ sv. Michala, Michalovce
I. AJ DRAMA VT
1. miesto: The Wizard of Oz - SZŠ Didacticus, Košice
2. miesto: Healthy food, Healthy food - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce.
II. AJ P-P PT
1. miesto: Savovová Ivana - ZŠ, Okružná 17, Michalovce
2. miesto: Ivanová Sára - Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice
3. miesto:
4. miesto: Csatlósovâ Lilien - Gymnázium Kráľovský Chlmec
II. AJ P-P PT+
1. miesto: Francis Nyssa Mae - ZŠ, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou
2. miesto: Rusnáková Barbora - Ev. gymnázium J. A. Komenského, Košice
II. AJ P-P VT
1. miesto: Hamadejová Tamara - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce
2. miesto: Mansour Mariam - CZŠ sv. Michala, Michalovce
II. AJ DRAMA PT
1. miesto: The Super Secret Surprise Casserole - CZŠ sv. Michala, Michalovce
2. miesto: Androcles and the Lion - - CZŠ sv. Michala, Michalovce
II. AJ DRÁMA VT
1. miesto: Elizabeth de Bathory - ZŠ, ČSA 15, Moldava nad Bodvou
III. AJ P-P PT
2. miesto: Rosolová Barbora - Gymnázium P. Horova, Michalovce
3. miesto: Marinčáková Viktória - Gymnázium P. Horova, Michalovce
4. miesto:
III. AJ P-P PT+
1. miesto: Barlová Kristína - Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice
2. miesto: Varcholová Ivana - Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice
3. miesto: Berecká Margaréta - Ev. gymnázium J. A. Komenského, Košice
III. AJ P-P VT
2. miesto: Dremmel Peter - Obchodná akadémia, Kapušianska 2, Michalovce
III. AJ P-P VT+
1. miesto: Baranová Emma - Ev. gymnázium J. A. Komenského, Košice
III. AJ MD PT
1. miesto: Pándy Žofia Rebeka - Gymnázium, Kráľovský Chlmec
2. miesto: Pataky Kolett - Gymnázium, Kráľovský Chlmec
3. miesto: Pásztorová Chantal - Gymnázium, Kráľovský Chlmec
I. AJ P-P PT
1. miesto: Palkovičová Amélia - ZŠ, Levická 903, Vráble
2. miesto: Kobesová Lívia - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce
3. miesto: Striešková Laura - ZŠ, Levická 903, Vráble
I. AJ P-P PT+
1. miesto: Sviatková Zara - ZŠ, Benkova 34, Nitra
2. miesto: Benček Armando Junior - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce
3. miesto: Treacy Ellie - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce
I. AJ P-P VT
1. miesto:
2. miesto:
I. AJ MD VT
1. miesto: Kucmanová Viktória - ZŠ, Devínska 12, Nové Zámky
I. AJ DRÁMA PT
1. miesto: Johnny Little Pea - Katolícka spojená škola, Nové Zámky
I. AJ DRÁMA VT
1. miesto: Cats - ZŠ, Devínska 12, Nové Zámky
II. AJ P-P PT
1. miesto:
2. miesto:
3. miesto:
II. AJ P-P PT+
1. miesto: Treacy Mia - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce
II. AJ P-P VT
1. miesto: Damborská Beatrice - ZŠ, Benkova 34, Nitra
2. miesto: Roháčová Ema - ZŠ, Benkova 34, Nitra
II. AJ MD PT
1. miesto: Kunová Linda - ZŠ, Sľažany
II. AJ MD VT
1. miesto: Svoboda Anna Sophia - ZŠ Móra Jókaiho s VJM, Komárno
II. AJ DRÁMA PT
1. miesto: Gift of Pearls - ZŠ, Hlavné námestie 14, Dvory nad Žitavou
II. AJ DRÁMA VT
1. miesto: Oh! My! Me! - Gymnázium, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky
2. miesto: I was - ZUŠ, Nové Zámky
3. miesto:
III. AJ P-P PT
1. miesto: Labovská Natália - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
2. miesto: Baráthová Petra - Gymnázium, Párovská 1, Nitra
III. AJ P-P PT+
1. miesto: ° Drábeková Ema - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
2. miiesto: Polakovičová Simona - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
3. miesto: Rigóová Alica - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
4. miesto: ° Střelcová Ema - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
III. AJ P-P VT
1. miesto: Mrázová Tamara - Gymnázium, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky
2. miesto: Čavčíková Anna - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
I. AJ P-P PT
1. miesto: Murínová Lenka Emma - ZŠ, Komenského 13, Lipany
2. miesto: Halická Lucia - ZŠ, Dargovských hrdinov, Humenné
3. miesto:
I. AJ P-P VT
1. miesto: Hudaček Alex - Crkevná spojená škola, Snina
I. AJ DRÁMA PT
1. miesto: The Frog Prince - ZŠ s MŠ, Sedliská 93
II. AJ P-P PT
1. miesto: Lazoriková Lenka - ZŠ, Raslavice
2. miesto: Mitríková Noemi - ZŠ, Sídlisko II 1336, Vranov nad Topľou
3. miesto:
1. miesto: Sherlock Holmes - Spojená škola, Školská 5, Lendak
2. miesto: Cinderella - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
1. miesto: Dubjelová Miriam - Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša, Štúrova 3, Stará Ľubovňa
I. AJ P-P PT
1. miesto: Baťová Petra - ZŠ, Opatovce nad Nitrou
2. miesto: Ledecká Lilly - ZŠ, Opatovce nad Nitrou
3. miesto: Grmanová Michaela - ZŠ, Opatovce nad Nitrou
II. AJ P-P PT
1. miesto: Pánisová Emma - ZŠ, Školská 15, Nitrianske Rudno
2. miesto: Trojanová Vladimíra - ZŠ, Pribinova 9, Nováky
3. miesto: Kelbelová Sofia - ZŠ, Pribinova 9, Nováky
II. AJ DRÁMA PT
1. miesto: The New James Bond Film - Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom
III. AJ P-P PT
1. miesto: Krajči E. Stella - Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza
2. miesto: Káčerová Emma - Gymnázium, Dubnica nad Váhom
III. AJ P-P PT+
1. miesto: Pelechová Ema - Obchodná akadémia M. Hodžu, Trenčín
III. AJ MD PT
1. miesto: Hlaváčová Eliška - Gymnázium M. R. Štefánika, Nové Mesto nad Váhom
II. AJ P-P PT
1. miesto: Poláčková Ester - ZŠ, Nade Hejnej 4, Martin
2. miesto:
3. miedto: Padychová Vivien - ZŠ, Nábrežná 17, Kysucké Nové Mesto
III. AJ P-P PT
1. miesto: Máca Matúš - Gymnázium, Kysucké Nové Mesto
2. miesto: Slaničanová Veronika - SOŠPaS, Hattalova 33, Námestovo
3. miesto: Patrik Jadroň - - SOŠPaS, Hattalova 33, Námestovo
III. AJ DRAMA PT
1. miesto: The Imaginary Invalid - Gymnázium, Liptovský Hrádok
I. AJ P-P PT
1. miesto: Korčeková Jessica - ZŠ, Jilemnického 11, Dunajská Streda
2. miesto: Szemes Sofia - ZŠ, Jilemnického 11, Dunajská Streda
II. AJ P-P PT
1. miesto: Sučanská Katarína - ZŠ s MŠ, A. Felcána 4, Hlohovec
II. AJ MD VT
1. miesto: Takáčová Ema - Gymnázium Vojtecha Mihálika, Sereď
II. FJ P-P PT
1. miesto: Hanzlíková Nina - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec
II. FJ P-P PT+
1. miesto: Demet Alice - ZŠ, Levická 903, Vráble
II. FJ DRÁMA PT
1. miesto: Que suis je - ZŠ, Devínska 12, Nové Zámky
II. ČIJ P-P PT
1. miesto: Basanda Oliver - SSŠ Starozagorská 8, Košice
III. MJ P-P PT+
1. miesto: Kováčová Elisabeth - Gymnázium P. Horova, Michalovce
I. PL P-P PT
3. miesto: Maskalova Antonia - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce
I. UJ P-P PT+
1. miesto: Kirnag Adam - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce
II. UJ P-P VT+
1. miesto: Kirnagová Janka - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce
III. UJ P-P PT+
1. miesto: Oleksandra Mysiv - Gymnázium Pavla Horova, Michalovce
I. VJ P-P PT
3. miesto: Tran Quynh Chi - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce
II. VJ P-P VT+
1. miesto: Nguyen Tam Anh - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce
1. miesto: Alexíková Natália - ZŠ, Karloveská 61, Bratislava
II. NJ P-P PT
1. miesto: Molnárová Dorota - ŠpMNDaG, Bratislava
2. miesto: Kapolková Alžbeta - ŠpMNDaG, Bratislava
3. miesto: Kapičáková Petra - ŠpMNDaG, Bratislava
1. miesto: Juráni Pandora - ŠpMNDaG, Bratislava
II. NJ P-P PT+
1. miesto: Dražen Derek Hoppe - ŠpMNDaG, Bratislava
1. miesto: Anetta Martin - ŠpMNDaG, Bratislava
2. miesto: Ágh Max - ŠpMNDaG, Bratislava
3. miesto: Bujalková Nina - ŠpMNDaG, Bratislava
III. NJ P-P VT
1. miesto: Kiliánová Emma - ŠpMNDaG, Bratislava
2. miesto: Drnáková Emília - ŠpMNDaG, Bratislava
3. miesto: Kozárová Ivanka - ŠpMNDaG, Bratislava
II. NJ P-P PT
1. miesto: Balážová Alexandra - ZŠ Vajanského 47, Lučenec
2. miesto: Martišová Michaela - ZŠ Vajanského 47, Lučenec.
3. miesto: Oravec Kamil - ZŠ, Haličská cesta 7, Lučenec
II. NJ DRÁMA PT
1. miesto: Mein Kopf war ganz woanders - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica
I. NJ P-P PT
1. miesto: Mastiľaková Sofia - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
II. NJ P-P PT
1. miesto: Antesová Nina - SZŠ Didacticus, Košice
2. miesto: Čeklovská Nina - ZŠ, J. Švermu 6, Michalovce
3. miesto:
III. NJ P-P PT
1. miesto: Kokoš Radovan - Gymnázium Pavla Horova, Michalovce
2. miesto: Handra Patrik - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance
3. miesto: Kovaľ Samuel - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance
II. NJ P-P PT
1. miesto: Denkerová Leyla Agnes - Gymnázium, Párovská 1, Nitra
2. miesto:
3. miesto: Rosinská Annemarrie - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce
II. NJ MD VT
1. miesto: Juríková Nina - ZŠ, Devínska 12, Nové Zámky
II. NJ DRÁMA PT
1. miesto: Was ist denn heute in der Klasse los? - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky
II. NJ ĎRÁMA VT
1. miesto: Die Bande und ich - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky
III. NJ P-P PT
1. miesto: Baráthová Petra - Gymnázium Párovská 1, Nitra
2. miesto: Lovászová Michaela - Spojená škola-Hotelová akadémia, Slančíkovej 2, Nitra
I. NJ P-P PT
1. miesto: Hriceňáková Zuzana - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
I. NJ P-P VT
1. miesto: Hriceňák Rastislav - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
I. NJ DRÁMA VT
1. miesto: Mascha und der Bär - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
II. NJ P-P PT
1. miesto: Soľavová Alexandra - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
2. miesto: Mlynárová Šarlota - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
3. miesto: Jambrich Martin - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
II. NJ P-P PT+
1. miesto: Novák Sebastián - SZŠ DSA, Mukačevská 1, Prešov
II. NJ MD PT
1. miesto: Šimšajová Zuzana - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
II. NJ IŽA PT
1. miesto: Malatinová Laura - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
II. NJ MD VT
1. miesto: Michalidesová Martina - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
III. NJ P-P PT
1. miesto: Durkošová Ivana - Gymnázium Cyrila Daxnera, Vranov nad Topľou
2. miesto: Ragančíková Diana - Gymnázium Cyrila Daxnera, Vranov nad Topľou
3. miesto: Olejárová Dominika - Gymnázium Cyrila Daxnera, Vranov nad Topľou
I. NJ P-P PT
1. miesto: Ivinová Sofia - Spojená škola, Nitrianske Pravno
2. miesto:
II. NJ P-P PT
1. miesto: Bieliková Bianka - Spojená škola, Nitrianske Pravno
2. miesto: Ivinová Dominika - Spojená škola, Nitrianske Pravno
3. miesto: Richterová Karin - Spojená škola, Nitrianske Pravno
II. NJ P-P PT
1. miesto: Šimek Marek Samuel - Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín
2. miesto: Várošová Júlia - ZŠ, Nábrežná 17, Kysucké Nové Mesto
III. NJ P-P PT
1. miesto: Lanková Michaela - Stredná zdravotnícka škola, Hlboká cesta 23, Žilina
III. RJ P-P PT
2. miesto: Kovár Denis - ŠpMNDaG, Bratislava
III. RJ P-P VT
1. miesto: Aneta Martin - ŠpMNDaG, Bratislava
III. RJ P-P PT+
1. miesto: Gamolya Artem - ŠpMNDaG, Bratislava
2. miesto: Šeparnev Fedor - ŠpMNDaG, Bratislava
II. RJ P-P PT
1. miesto: Kamenská Viktória - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec
I. RJ P-P PT
1. miesto: Méheš Oman Adnan - ZŠ, J. Švermu 6, Michalovce
2. miesto:
I. RJ P-P PT+
1. miesto: Shvets Emiliia - ZŠ. Nám. L. Novomeského 2, Košice
2. miesto: Semková Katarína - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce
I. RJ P-P VT
1. miesto: Vasilenko Auróra - ZŠ, Belehradská 21, Košice
II. RJ P-P PT
1. miesto: Kenderešová Patrícia - ZŠ, J. Švermu 6, Michalovce
2. miesto:
II. RJ P-P PT+
1. miesto: Medvegyeva Darija - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
II. RJ STAND UP VT
1. miesto: Petrilová Charlotte - ZŠ, Belehradská 21, Košice
III. RJ P-P PT
1. miesto: Psotová Petra - Gymnázium, Alejová 1, Košice
2. miesto:
III. RJ P-P PT+
1. miesto: Savko Anna - SOŠ obchodu a služieb, Školská 4, Michalovce
2. miesto: Kopa Nelia - SOŠ obchodu a služieb, Školská 4, Michalovce
3. miesto: Mendel Yana - SOŠ obchodu a služieb, Školská 4, Michalovce
2. miesto: Kuštan Alexander - SOŠ obchodu a služieb, Školská 4, Michalovce
I. RJ P-P PT+
1. miesto: Bahcivanji Milla - ZŠ, Levická 903, Vráble
II. RJ P-P PT
1. miesto: Ružíková Miriam - ZŠ, G. Bethlena 41, Nové Zámky
II. RJ P-P PT+
1. miesto: Balta Eugen - ZŠ, Levická 903, Vráble
2. miesto: Farkaš Oliver - ZŠ, G. Bethlena 41, Nové Zámky
3. miesto: Novosád Maxim - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce
III. RJ P-P PT+
1. miesto: Balta Paula - Gymnázium, Vráble
2. miesto: Polyáková Natália - Gymnázium, Vráble
III. RJ P-P VT+
2. miesto: Balta Paula - Gymnázium, Vráble
I. RJ P-P PT
1. miesto: Bokšajová Sárah - ZŠ, Lúčna 26, Vranov nad Topľou
II. RJ P-P PT
1. miesto: Illéš Aurel - ZŠ, Lúčna 26, Vranov nad Topľou
2. miesto:
II. RJ P-P PT
1. miesto: Galvánek Ivan - ZŠ, Nábrežná 17, Kysucké Nové Mesto
II. ŠJ P-P PT
1. miesto: Vážna Nina - ŠpMNDaG, Bratislava
2. miesto: Petrovičová Lucia - ŠpMNDaG, Bratislava
III. ŠJ P-P PT
1. miesto: Daren Olaf Ludvig - ŠpMNDaG, Bratislava
III. ŠJ P-P PT
1. miesto:
III. TJ P-P PT
1. miesto: Mrázová Lucia - SOŠ masmediálnych a informačných štúdií, Bratislava
III. TJ DRÁMA PT
1. miesto: Il piccolo principe sulla terra - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica
II. TJ P-P PT+
1. miesto: Pagano Federica - ZŠ, Okružná 17, Michalovce
Poroty udeľujú miesta od 1. do 4.. Súťažiaci na prvých miestach postupujú na celoslovenské finále.
26. 3.: Máme tu prvé výsledky.
Výsledky ešte nie sú úplné, postupne sa dopĺňajú.
Ďakujeme vśetkým záujemcom za prihlásenie sa na ročník 2024. Prijali sme prihlášky pre všetky jazyky AJ, RJ, NJ, ŠJ, FJ, TJ, SFF a v kategórii INSLOGERO pre UJ a MJ.