※ KVET 2020: Semifinále KE a PO  kraj

08.03.2020

VÝSLEDKY SEMIFINÁLE


Ďakujeme súťažiacim za prezenčnú a dištančnú účasť a postupujúcim gratulujeme! 

Pedagógovia nepostupujúcich súťažiacich si môžu vyžiadať e-certifikáty o účasti cez členskú sekciu tu.


PO KRAJ


ENGLISH

I. AJ P-P PT

  • Minčič Filip - MŠ, Snina
  • Hromada Dominik - ZŠ s MŠ, Sedliská
  • Imrich Filip - ZŠ, Lúčna 26, Vranov nad Topľou

I. AJ P-P VT

  • Hudaček Alex - Cirkevná spojená škola, Snina

II. AJ P-P PT

  • Breznoščák Šimon - ZŠ, Lúčna 26, Vranov nad Topľou
  • Gombárová Nina - ZŠ, Veľký Šariš
  • Novická Natália - ZŠ, ul. 17 novembra 31, Sabinov
  • Šimkaninová Veronika - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

II. AJ P-P PT+

  • Čonková Sofia - ZŠ, Lúčna 26, Vranov nad Topľou

II. AJ P-P VT

  • Gáborová Vladimíra - individuálne


II. AJ SUP PT

  • Repaský Lukáš - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

II. AJ SUP VT

  • Kučera Jakub - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

III. AJ SUP VT +

  • Plančár Sebastián - Gymnázium, Konštantinova 2, Prešov

II. AJ MD PT

  • Kováčová Laura - ZŠ, Komenského 2, Svit


I. AJ DRÁMA PT

  • The Gruffalo - CZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Prešov

II. AJ DRÁMA PT

  • Crazy Story - ZŠ, Lipany
  • Sick Snow White - ZŠ, Mlynská 7, Stropkov
  • The Princess and the Frog - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

II. AJ DRÁMA VT

  • Anglo - Saxons - ZŠ s MŠ, Chminianska Nová Ves
  • The Little Mermaid - ZŠ, Raslavice

III. AJ DRÁMA VT+

  • Deeds not Words - Gymnázium, Konštantinova 2, Prešov



DEUTSCH

I. NJ P-P PT

  • Kostelník Marko - ZŠ, ul. 17. novembra 17, Sabinov
  • Malatinová Laura - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

II. NJ P-P PT

  • Galajdová Barbora - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad
  • Husár Tadeáš - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad
  • Šimšajová Zuzana - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

IIII. NJ P-P PT

  • Janová Alexandra - Gymnázium Cyrila Daxnera, Vranov nad Topľou

III. NJ P-P VT

  • Mizeráková Nina - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
  • Príhodová Terézia - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov


II. NJ MONODRÁMA PT

  • Slivková Timea - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

II. NJ MONODRÁMA VT

  • Beľujská Kristína - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

III. DRÁMA VT

  • Gjarkovci - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov


РУССКИЙ ЯЗЫК

I. RJ P-P PT

  • Bokšajová Sarah - ZŠ, Lúčna 26, Vranov nad Topľou
  • Kurbat Tatsiana - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

II. RJ P-P PT

  • Gumanová Simona - ZŠ, Lúčna 26, Vranov nad Topľou
  • Lutkevich Darya - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

II. RJ P-P VT

  • Gáborová Vladimíra - individuálne

III. RJ P-P PT

  • Červeňák Martin - Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa


ŤUKNI VT

II. ENGLISH

  • Tompošová Timea Erika - The Outsiders

III. ENGLISH

  • Poľanský Gabriel - Stranger

KE KRAJ


Priebežne uverejňujeme výsledky z kategórií, v ktorých už máme doručené všetky príspevky a kategória bola vyhodnotená. 


ENGLISH

I. AJ P-P PT

  • Gegaj Leon - Súkr. spojená škola, Starozagorská 8, Košice
  • Horváthová Dominika - Súkr. spojená škola, Starozagorská 8, Košice

  • Pastír Šimon - ZŠ, Okružná 17, Michalovce

  • Rosinský Alex - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce

I. AJ P-P PT+

  • Grega Benjamin Jonathan - ZŠ, Nám. L. Novomeského 2, Košice
  • Jassušová Nela - ZŠ, J. .A Komenského, Michalovce

II. AJ P-P PT

  • Dušková Nina - ZŠ, Mierová 1, Strážske
  • Hamadejová Tamara - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce

  • Nguyen Thuy An - Súkr. spojená škola, Starozagorská 8, Košice

  • Suchá Romana - ZŠ, Staničná 13, Košice

  • Urbánová Jana - Gymnázium, Alejová 1, Košice

  • Žilla Leo - ZŠ, Belehradská 21, Košice

II. AJ P-P PT+

  • Gerbocová Marianna - ZŠ, Mierová 1, Strážske
  • Meggers Maximilián Edward - Súkr. spojená škola, Starozagorská 8, Košice

II. AJ P-P VT

  • Hamadejová Tamara - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce
  • Mansour Miriam - CZŠ sv. Michala, Michalovce

  • Sopková Sofia Dominika - CZŠ sv. Michala, Michalovce


II. AJ MONODRÁMA PT

  • Senaj Marek - CZŠ sv. Michala, Michalovce


I. AJ DRÁMA VT

  • Wizards - ČSA 15, Moldava nad Bodvou

II. AJ DRÁMA PT

  •  Why Don´t They Care What Happens to the Earth? - ZŠ s MŠ, Rakovec and Ondavou

II. AJ DRMAÁ VT

  • Romeo and Juliet Nowdays - ZŠ, ČSA 15, Moldava nad Bodvou


DEUTSCH

I. NJ P-P PT

  • Bodnár Kristián - ZŠ, Okružná 17, Mcihalovce
  • Kaifer Carla - ZŠ, Hroncová 23, Košice

II. NJ P-P PT

  • Fečiková Janka - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance
  • Simčíková Katarína - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance

  • Soták Matej - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance

III. NJ P-P PT

  • Handra Patrik - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance
  • Kokoš Radovan - Gymnázium Pavla Horova, Michalovce

  • Šeleman Richard - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance


РУССКИЙ ЯЗЫК

I. RJ P-P PT+

  • Nemcová Tatiana - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce
  • Medvegieva Daria - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce

II. RJ P-P PT

  • Antoži Ladislav - Gymnázium, Alejová 1, Košice
  • Knižková Eliška - ZŠ, Družicová 4, Košice

  • Lalkovičová Zuzana - ZŠ, Mierová 1, Strážske

  • Psotová Petra - Gymnázium, Alejová 1, Košice

II. RJ P-P PT+

  • Kolesárová Saskia - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce

III. RJ P-P PT+

  • Nemcová Eva - Gymnázium Pavla Horova, Michalovce

III. RJ P-P VT+

  • Němcová Eva - Gymnázium Pavla Horova, Michalovce


II. RJ MONODRÁMA PT

  • Jaššová Sofia - ZŠ, Belehradská 21, Košice

II. RJ STAND UP VT

  • Žipajová Sára - ZŠ, Belehradská 21, Košice


SFF (SLOVAK FOR FOREIGNERS)

I. SFF P-P PT

  • Tran Kim Hoa - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce

II. SFF P-P PT

  • Nguyen Tam Anh - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce


ITALIANO

I. TJ P-P PT+

  • Pagano Federica - ZŠ, Okružná 17, Michalovce


INSLOGERO

II. VJ P-P VT+

  • Tam Anh Nguen - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce

II. UJ P-P VT+

  • Kirnagová Jana - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce


ŤUKNI VT

I. SLOVENČINA

  • Pisárová Ema - Láska k HIP HOPU
  • Peniaková Johanka Mária - Plyšoví hrdinovia

  • Šteinová Viktória - Watson a ja: Veľké mačacie dobrodružstvo

II. SLOVENČINA 

  • Hamadejová Tamara - Zázračná rybka
  • Kočišová Nina - Cesta za pravdou

II. ENGLISH
  • Bačová Vanesa - The Window Plan
  • Hirková Petra - Born Three Times


II. ENGLISH +

  • Maxwell Eleonor Emma - The Shift

Špeciálne ocenenie získava sl. Liana Fejková za peknú  úvahu The Last Minute.

ORIENTAČNÉ ČASOVÉ HARMONOGRAMY

6. 1. 2020

Rozoslanie e-pozvánok:  PO kraj 31. 1. 2020; KE kraj 12. 2.

Príchod na semifinálové kolá je priebežný, najneskôr 25 minút pred začiatkom vašej súťažnej kategórie.

Poroty určujú postupujúcich na krajské finálové kolá.

Postupujúci súťažiaci obdržia e-pozvánku na krajské finále. Pre nepostupujúcich súťažiacich a pre seba si môžu pripravujúci pedagógovia vyžiadať eCertifikát o účasti cez členskú sekciu tu ihneď po absolvovaní semifinále.


※ KE KRAJ: 10. marec


DÔLEŽITÉ

Aktualizácia 11. 3.: Súťažiacim z KE kraja  sme rozposlali inštrukcie k možnosti náhradnej formy účasti na semifinále.

~~~

Aktualizácia 8. 3. 20:15: účastníkom Košického kraja boli rozposlané aktualizované informácie. Kolo sa nebude konať prezenčne kvôli zákazom Mesta Košice, o kt. rozhodlo v sobotu večer a platia od 9. 3..

~~~

Dnes 8. 3. sme rozposlali účastníkom semifinále v termínoch od 9. 3. do 13. 3. inštrukcie ku kolu. Žiadame o ich dôsledné dodržanie.

Akékoľvek ďalšie informácie budeme aktualizovať na tomto mieste.


  • Registrácia súťažiacich: od 8:20
  • Priebeh semifinále: od 9:00
  • Výsledky: viď nižšie podľa miestnosti


MIESTNOSŤ R1: CELÁ I. AJ D a II. AJ D

9:00 - 10:00

  • I. AJ DRÁMA PT

10:05 - 11:15

  • I. AJ DRÁMA VT

PRESTÁVKA: 11.15 - 11:25

11:25 - 12:15

  • II. AJ DRÁMA PT

12:20 - 13:30

  • II. AJ DRÁMA VT

VÝSLEDKY: o cca 13:40


MIESTNOSŤ R2: CELÁ I. AJ P-P a II. AJ P-P; II. AJ MD 

9:00 - 10:20

  • I. AJ P-P PT

PRESTÁVKA: 10:20 - 10:30

10:30 - 11:00

  • I. AJ P-P PT+
  • I. AJ P-P VT

11:05 - 13:05

  • II. AJ P-P PT

PRESTÁVKA: 13:05 - 13:15

13:15 - 13:25

  • II. AJ P-P PT+

13:25 - 13:40

  •  II. AJ P-P VT

13:40 - 14:00

  • II. AJ MD PT

VÝSLEDKY: o cca 14:15


MIESTNOSŤ R3: CELÁ FJ, ŠJ, TJ; CELÁ III. AJ P-P a III. AJ D  

9:00 - 10:10

  • III. FJ P-P PT
  • II. ŠJ P-P PT
  • III. ŠJ P-P PT
  • II. ŠJ DRÁMA PT
  • I. TJ P-P PT+
  • II. TJ P-P PT
  • III. TJ DRÁMA VT

PRESTÁVKA: 10:10 - 10:20

10:20 - 11:30

  • III. AJ P-P PT; III. AJ P-P PT+
  • III. AJ P-P VT; III. AJ P-P VT+

PRESTÁVKA: 11:30 - 11:45

11:45 - 13:15

  • III. AJ DRÁMA PT

13:15 - 13:55

  • III. AJ DRÁMA VT
  • III. AJ DRÁMA VT+ 

VÝSLEDKY: o cca 14:10


MIESTNOSŤ R4: CELÁ NJ, SFF a RJ

9:00 - 9:30

  • I. NJ P-P PT

9:35 - 10:25

  • II. NJ P-P VT
  • II. NJ P-P PT

PRESTÁVKA: 10:25 - 10:35

10:35 - 11:15

  • III. NJ P-P PT

VÝSLEDKY NJ: o cca 11:25

11:30 - 11:40

  • I. SFF P-P PT
  • II. SFF P-P PT

11:40 - 12:00

  • I. RJ P-P PT; I. RJ P-P PT+

12:05 - 13:05

  • II. RJ P-P PT; II. RJ P-P PT+

PRESTÁVKA: 13:05 - 13:15

13:15 - 13:35

  • III. RJ P-P VT+
  • III. RJ P-P PT; III. RJ P-P PT+

13:35 - 13:55

  • II. RJ MD PT
  • II. RJ SUP VT

VÝSLEDKY RJ:  o cca 14:05


ŤUKNI: poviedky, prihlásené pre slovenčinu a angličtinu


KSK venuje pre KE kolá:

  • drobné odmeny pre súťažiacich v P-P/MD na krajskom finále

Krokodílik venuje pre KE kolá:

  • malé odmeny pre jedno 1. miesto v dráma kategórii na krajskom finále  

IALF venuje pre KE kolá:

  • jazykové minipublikácie pre deti pre 1. miesto v jednej drama kategórii na krajskom finále
  • drobné pozornosti pre súťažiacich v jednej dráma kategórii na krajskom finále
Katedra romanistiky
Katedra romanistiky
Katedra germanistiky
Katedra germanistiky

※ PO KRAJ:  9. marec

DÔLEŽITÉ

Dnes 8. 3. sme rozposlali účastníkom semifinále v termínoch od 9. 3. do 13. 3. inštrukcie ku kolu. Žiadame o ich dôsledné dodržanie.

Akékoľvek ďalšie informácie budeme aktualizovať na tomto mieste.

Semifinále v Prešove 9. 3. sa koná. 


  • CVČ ABC, Októbrová 30, Prešov 
  • Registrácia súťažiacich: od 8:20
  • Priebeh semifinále: od 9:00
  • Výsledky: viď nižšie podľa miestnosti


MIESTNOSŤ R1: AJ SUP, AJ MD, AJ DRÁMA

9:00 - 10:00

  • II. AJ SUP VT
  • II. AJ MD PT

PRESTÁVKA: 10:00 - 10:10

10:10 - 11:30

  • I. AJ DRÁMA PT
  • II. AJ DRÁMA VT

PRESTÁVKA: 11:30 - 11:45

11:45 - 13:10

  • II. AJ DRÁMA PT
  • III. AJ DRÁMA VT +

VÝSLEDKY: o cca 13:15


MIESTNOSŤ R2: AJ P-P

9:00 - 9:35

  • I. AJ P-P PT
  • I. AJ P-P VT

PRESTÁVKA: 9:35 - 9:40

9:40 - 10:40

  • II. AJ P-P PT
  • II. AJ P-P VT

PRESTÁVKA: 10:40 - 10:45

10:45 - 10:55

  • III. AJ P-P PT
  • III. AJ P-P VT

VÝSLEDKY: o cca 11:00


MIESTNOSŤ R3: CELÁ NJ

9:00 - 10:00

  • I. NJ P-P PT
  • II. NJ P-P PT
  • III. NJ P-P PT
  • III. NJ P-P VT

PRESTÁVKA: 10:00 - 10:10

10:10 - 10:35

  • II. NJ MD PT
  • II. NJ MD VT

  • III. NJ DRÁMA VT

VÝSLEDKY: o cca 10:45


MIESTNOSŤ R4: CELÁ RJ

9:00 - 9:40

  • I. RJ P-P PT
  • II. RJ P-P PT
  • II. RJ P-P VT
  • III. RJ P-P PT
  • III. INSLOGERO UJ

VÝSLEDKY: o cca 9:50


ŤUKNI: poviedky, prihlásené pre angličtinu

 

Inštitút rusistiky PU venuje pre PO kolá:

  • jazykové publikácie pre súťažiacich v kategórii RJ na krajskom finále

Ďalší ročník Jazykového kvetu 2021 prináša zopár zmien vyplývajúcich zo všeobecnej situácie a tu si ich v krátkosti zhrnieme.

KVET - ŤUKNI

19.09.2020

Pred pár dňami sme vydali e-book s víťaznými poviedkami v ŤUKNI 2020.

17. 6.: Chcela by som poďakovať všetkým účastníkom Kvetu 2020 za to, že prijali výzvu, ktorú nám do cesty vhodila "korona", o to bol tento ročník náročnejší a presne pre také skvelé decká (veď viete v akom význame tento familiárny výraz myslím), pedagógov i rodičov sa snažíme súťaž realizovať.