PO - Krajské finále 7. apríl
VÝSLEDKY KRAJSKÉHO FINÁLE
Výsledky sú zoradené nasledovne:
AJ - NJ - RJ - ŠJ - FJ; I. - II. - III. kategória; P&P - Dráma; PT - VT
Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a gratulujeme k umiestneniam!
ENGLISH
I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Fiala Karolina Alexandra - ZŠ Francisciho, Poprad
2. miesto: Ištaneková Miriam - ZŠ Levočská, Stará Ľubovňa
3. miesto: Fecenková Krystínka Anna - ZŠ s MŠ Sedliská
4. miesto:
- Hudáček Alex - MŠ Kukučinova, Snina
- Novotná Viktória - ZŠ Raslavice
I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +
1. miesto: Skrzynska Žaneta Paulína - ZŠ Svidník
II. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Jakubek Norbert - Smart School, Vranov nad Topľou
2. miesto: Poláčeková Simona - ZŠ Mierová, Svit
3. miesto: Tkáčová Nina - ZŠ Čsl. armády, Prešov
4. miesto: Greňová Alžbeta - ZŠ Študentská, Snina
II. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +
2. miesto: Petrášek Alexandra Eva - ZŠ s MŠ Ždiar
II. AJ POÉZIA & PRÓZA VT
1. miesto: Zahradníková Sára - Spojená škola, Poprad
2. miesto: Gáborová Vladimíra - ZŠ P. O. Hviezdoslava, Snina
3. miesto: Titková Sára - ZŠ Juh, Vranov nad Topľou
II. AJ POÉZIA & PRÓZA VT +
2. miesto: Carter Kay Ema - ZŠ Gašpara Haina, Levoča
III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Sirotňák Tomáš - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
2. miesto: Mikčová Nora - SOŠ, Vranov nad Topľou
3. miesto: Fedorová Klára a Lacková Karmen - SPŠ Poprad
III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +
1. miesto: Zbrehová Paula - Gymnázium L. Stockela, Bardejov
2. miesto: Chmurovičová Patrícia - Gymnázium sv. j. Bosca, Bardejov
3. miesto: Palšová Marianna - Gymnázium sv. j. Bosca, Bardejov
III. AJ POÉZIA & PRÓZA VT
1. miesto: Onofrej Dominik - Hotelová akadémia Baštová, Prešov
III. AJ POÉZIA & PRÓZA VT +
1. miesto: Saade Amir - Súkromné gymnázium, Poprad
DRÁMA
I. AJ DRÁMA PT
1. miesto: Sasha and the Pearl - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné
2. miesto: The Cock and the Hen - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné
3. miesto: The Adventures of Little Pearl - ZŠ Gašpara Haina, Levoča
II. AJ DRÁMA PT
1. miesto: The Happy Prince - Gymnázium Kukučinova, Poprad
2. miesto:
- Crazy Story - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad
- Pandora´s Box - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné
II. AJ DRÁMA VT
1. miesto: The Silk Road - ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad
2. miesto: 1 Day Maybe - ZŠ Komenského, Svidník
III. AJ DRÁMA PT
1. miesto: The Fisheman and his Soul - Stredná zdrav. škola, Poprad
2. miesto: Genesis Catastrophe - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
III. AJ DRÁMA VT +
1. miesto: GLS Talk Show - Gymnázium L. Stockela, Bardejov
DEUTSCH
II. NJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Lukáčová Karin - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad
2. miesto:
- Kolesár Juraj - ZŠ Bernoláková, Vranov nad Topľou
- Špaková Alexandra - Spojená škola, Lendak
III. NJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Sisáková Kristína - Gymnázium Dr. C. Daxnera, Vranov nad Topľou
2. miesto: Cuprišinová Dominika - Gymnázium DH, Svidník
3. miesto: Vašková Mária - Gymnázium sv. J. Bosca, Bardejov
III. NJ POÉZIA & PRÓZA PT +
1. miesto: Brontvayová Ema - Spojená škola, D. Tatarku, Poprad
2. miesto: Bašová Božena - Spojená škola, D. Tatarku, Poprasd
DRÁMA
II. NJ DRÁMA PT
2. miesto: Ein Wolf lernt lesen - ZŠ s MŠ Dlhé nad Cirochou
III. NJ DRÁMA PT
1. miesto: Aschenputtel - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
2. miesto: Der Kleine Prinz - Stredná zdrav. škola, Poprad
РΥССКИЙ ЯЗЫК
II. RJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Tkačuková Viktória - ZŠ s MŠ Stakčín
2. miesto: Jacjuk Nikola - ZŠ s MŠ Stakčín
3. miesto: Jančeková Kristína - ZŠ Mierová, Svit
III. RJ POÉZIA & PRÓZA PT
2. miesto: Pačutová Nikola - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
III. RJ POÉZIA & PRÓZA VT
2. miesto: Boháčová Sofia - Gymnázium Dr. C. Daxnera, Vranov nad Topľou
DRÁMA
II. RJ DRÁMA PT
1. miesto: Šťastný deň - ZŠ Bernoláková, Vranov nad Topľou
ESPAÑOL
II. ŠJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Kokoruďová Karina - Súkromné gymnázium, Poprad
III. ŠJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Stoličná Sarah - Gymnázium kukučinova, Poprad
FRANÇAIS
II. FJ POÉZIA & PRÓZA PT +
1. miesto: Calvet Elsa - individ. súťažiaca, nereprezentuje školu, Prešov
III. FJ POÉZIA & PRÓZA PT
1. miesto: Matejová Ivana - Gymnázium dv. J. Bosca, Bardejov
2. miesto: Jarná Soňa - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
DRÁMA
II. FJ DRÁMA PT
1. miesto: Cendrillon ou presque... - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
III. FJ DRÁMA PT
1. miesto: Bande de Casse-pieds! - Hotelová akadémia Baštová, Prešov
* * * * * * * * *
ORIENTAČNÝ HARMONOGRAM
Harmonogramy s
RIENTAČNÝ HARMONOGRAM
Harmonogramy sú orientačné a je potrebné počítať s odchylkami podľa reálnej situácie na súťaži.
Príchod a registrácia na krajské finálové kolo:
- Krajské finále má spoločné otvorenie, je verejné a súťažiaci predstupujú pred porotu priamo z publika podľa menoslovov na mieste konania a vyzvania koordinátora. Všetci súťažiaci musia byť prítomní na otvorení vo svojej ROOM.
- Registrácia: viď podľa ROOMS nižšie
Súťažiaci v P-P sú radení podľa priezviska vzostupne. Súbory sú radené podľa názvu scénky.
Výsledky kola: viď podľa ROOMS nižšie
7. apríl 2017 - CVČ ABC, Októbrová 30, Prešov (totožné so semifinále)
ROOM 1: AJ DRÁMA
Registrácia: od 8:20 - 8:55
Otvorenie: 9:00 - sála na prízemí
Priebeh:
9:10 - 9:45 I. AJ D PT
9:45 - 10:45 II. AJ D PT
10:45 - 10:55 BREAK
10:55 - 11:45 II. AJ D VT
11:45 - 12:45
- III, AJ D VT+
- III. AJ D PT
VYHODNOTENIE A VÝSLEDKY OD CCA 13:00
ROOM 2: AJ P-P + CELÁ RJ; 2. časť CELÁ NJ
Registrácia AJ P-P + CELÁ RJ: od 8:00 - 8:25
Otvorenie AJ P-P + CELÁ RJ: 8:30 1. poschodie
Priebeh AJ P-P + CELÁ RJ:
8:35 - 9:55
- I. AJ P-P PT; I. AJ P-P PT+
- II. AJ P-P PT; II. AJ P-P PT+
- II. AJ P-P VT; II. AJ P-P VT+
9:55 - 10:05 BREAK
10:05 - 10:50
- III. AJ P-P PT; III. AJ P-P PT+
- III. AJ P-P VT; III. AJ P-P VT+
10:50 - 11:00 BREAK
11:00 - 11:30
- II. RJ P-P PT
- III. RJ P-P PT
- III. RJ P-P VT
- II. RJ D PT
11:30 - 12:10 VYHODNOTENIE AJ + RJ, VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV A ODOVZDANIE DIPLOMOV V ROOM 3 - POSCHODIE
Registrácia CELÁ NJ: 11:00 - 11:20
Otvorenie NJ: 11:35 1. poschodie
Priebeh NJ:
11:40 - 13:20
- II. NJ P-P PT
- II. NJ D PT
- III. NJ P-P PT; III. NJ P-P PT+
- III. NJ D PT
13: 20 - 13:50 VYHODNOTENIE NJ, VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV A ODOVZDANIE DIPLOMOV
ROOM 3: CELÁ ŠJ + CELÁ FJ
Registrácia ŠJ + FJ: 11:30 - 11:50
Otvorenie ŠJ + FJ: 12:15 1. poschodie ROOM 3
Priebeh ŠJ + FJ:
12:20 - 13:15
- II. ŠJ P-P PT
- III. ŠJ P-P PT
- II. FJ P-P PT+
- II. FJ D PT
- III. FJ P-P PT
- III. FJ D PT
13:15 - 13:35 VYHODNOTENIE ŠJ + FJ, VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV A ODOVZDANIE DIPLOMOV
Výsledky budú uverejnené na tejto stránke (krajské finále PO) do 5 pracovných dní odo dňa konania sa krajského finále.
Na krajských finálových kolách sa určuje umiestnenie súťažiacich, pričom súťažiaci, ktorí sa umiestnia na prvom mieste vo svojej kategórii postupujú na celoslovenské finále.
Súťažiaci, ktorí postúpia na celoslovenské finále obrdžia e-pozvánky s pokynmi na potvrdenie účasti na SR finále. Oznam o rozoslaní týchto pozvánok bude uverejnený v časti "Priebeh".
Tešíme sa na vašu účasť a zaujímavé, veselé, hĺbavé, inšpiratívne, rozmanité súťažné príspevky!