❈ Kvet 2024: SR finále ❈
Po kole sme našli nejaké veci, zábudlivci si ich môžu vyzdvihnúť na recepcii na mieste konania.
🌼🌼🌼
Diplomy boli rozoslané 28. 4..
Výsledky sú zoradené abecedne podľa krajov: BB, TN, ZA
Gratulujeme Vám k umiestneniam!
V najbilžších dňoch budeme rozposielať avizovaé e-diplomy a ďalšie inštrukcie súťažiacim na prvých miestach. Oznam o rozoslaní bude opäť uverejnený na tejto stránke, ročník 2020 v časti "Priebeh".
ENGLISH
I. AJ P-P PT
1. miesto: Nociarová Margaréta - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec
II. AJ P-P PT
1. miesto: Kiráľová Kristína - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec
2. miesto: Svoradová Lucia - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec
3. miesto:
Hrivnák Jakub - ZŠ s MŠ, Jelšava
Pribišan Adam - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec
II. AJ P-P VT
1. miesto: Juchová Anabel - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec
2. miesto: Balážová Alexandra - ZŚ, Vajanského 47, Lučenec
3. miesto: Krnáč Samuel - ZŠ, Hrnčiarska 1, Zvolen
II. AJ DRÁMA VT
1. miesto: Pandora´s Box - ZŠ s MŠ, Jelšava
DEUTSCH
II. NJ P-P PT
1. miesto: Tomič Mirjana - Stredná športová škola, Tr. SNP 54, Banská Bystrica
2. miesto: Gérecová Veronika - ZŠ s MŠ, Jelšava
3. miesto: Ďuráková Letícia - ZŠ s MŠ, Jelšava
ITALIANO
II. TJ P-P PT
1. miesto: Hrašková Hanka - Katolícke gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica
ENGLISH
I. AJ P-P PT
1. miesto: Karem Zaghloul - ZŠ, Kubranská 80, Trenčín
2. miesto: Lipovská Slavomíra - ZŠ, Opátovce nad Nitrou
3. miesto: Baťová Petra - ZŠ, Opátovce nad Nitrou
I. AJ MD PT
1. miesto: Lipovská Jana - ZŠ, Opátovce nad Nitrou
II. AJ P-P PT
1. miesto: Mikuš Jakub - ZŠ, Kubranská 80, Trenčín
III. AJ P-P PT
1. miesto: Maněnová Zdenka - Škola umel. priemyslu, Trenčín
2. miesto: Žigmundová Viktória - Škola umel. priemyslu, Trenčín
ENGLISH
I. AJ P-P PT
1. miesto: Bónová Emma - ZŠ s MŠ, P. V. Rovnianka, Dolný Hričov
II. AJ P-P PT
1. miesto: Rožníková Ema - ZŠ Nade Hejnej 4, Martin
III. AJ P-P PT
1. miesto: Horňáková Martina - SOŠPaS, Námestovo
II. AJ SUP VT
1. miesto: Bóna Aidrán - ZŠ s MŠ, P. V. Rovnianka, Dolný Hričov
II. AJ DRÁMA PT
1. miesto: One Wish - ZŠ, Skalité
DEUTSCH
III. NJ P-P PT
1. miesto: Fintorová Ľubica - Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín
РУССКИЙ ЯЗЫК
II. RJ P-P PT
1. miesto: Kováčik Michal - Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín
FRANÇAIS
II. FJ P-P PT
1. miesto: Malkusová Zuzana - ZŠ s MŠ P. V. Rovnianka, Dolný Hričov
2. miesto: Malkus Peter - ZŠ s MŠ P. V. Rovnianka, Dolný Hričov
※※※※※※
Rozoslanie výziev: 5. 4.
Rozoslanie inštrukcií BB, TN, ZA: 6. apríl
03. 04. 2020:
KRAJSKÉ FINÁLE V BB, TN A ZA KRAJI SA NEBUDE KONAŤ PREZENČNOU FORMOU, KEĎŽE POTVORA EŠTE OTRAVUJE, BUDE ALTERNATÍVNOU FORMOU, KU KTOREJ VŠETKÝM SÚŤAŽIACIM, KTORÍ POSTÚPILI ZO SEMIFINÁLE ROZPOŠLEME ONEDLHO INŠTRUKCIE. DATUM ROZPOSLANIA UVEREJNÍME TU A AJ V ČASTI "PRIEBEH".
RIAĎTE SA PROSÍM VÝHRADNE INŠTRUKCIAMI, KTORÉ PRÍDU VÁM (KVÔLI FORMÁM SEMIFINÁLE).
Na krajskom finále poroty udeľujú miesta 1. až 4.. Všetci súťažiaci dostanú diplomy.
※※※※※※
Po kole sme našli nejaké veci, zábudlivci si ich môžu vyzdvihnúť na recepcii na mieste konania.
🌼🌼🌼
Výsledky sú uverejnené v poradí od I. po III., od P&P, MD, SUP po Drámu v jednotlivých jazykoch SLJ & SFF > AJ > RJ > ŠJ > FJ > TJ > NJ > INSLOGERO UJ
Pozvánky na KF boli rozposlané:
BB, ZA, TN: 30. 3.BA, TT, PO: 2. 4.NR a KE: 4. 4.
Ďakujeme vśetkým záujemcom za prihlásenie sa na ročník 2024. Prijali sme prihlášky pre všetky jazyky AJ, RJ, NJ, ŠJ, FJ, TJ, SFF a v kategórii INSLOGERO pre UJ a MJ.
E-knižka s textami VT z JKK 2023 bola vydaná a je k dispozícii na stiahnutie tu 👇
E-book Rastúce kvety 2023 bol vydaný.
K dispozícii je tu.
Usporiadanie výsledkov je podľa jazykov AJ > NJ > RJ > ŠJ > FJ > TJ > SFF > SLJ > UJ.
5. 4.: 3.- 5. 4. sme rozposlali pozvánky postupujúcim na kraj. finále, všetky kraje.
Prihlasovanie je otvorené do 25. 11.
🌼🌼🌼