※ KVET 2020: Krajské finále BB, TN a ZA ※

16.04.2020

VÝSLEDKY

Diplomy boli rozoslané 28. 4..

Výsledky sú zoradené abecedne podľa krajov: BB, TN, ZA

Gratulujeme Vám k umiestneniam!

V najbilžších dňoch budeme rozposielať avizovaé e-diplomy a ďalšie inštrukcie súťažiacim na prvých miestach. Oznam o rozoslaní bude opäť uverejnený na tejto stránke, ročník 2020 v časti "Priebeh".


BB KRAJ


ENGLISH

I. AJ P-P PT

1. miesto: Nociarová Margaréta - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec

II. AJ P-P PT

1. miesto: Kiráľová Kristína - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec

2. miesto: Svoradová Lucia - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec

3. miesto:

  • Dorčáková Emma - ZŠ, Hviezdoslavova 1, Revúca
  • Hrivnák Jakub - ZŠ s MŠ, Jelšava

  • Pribišan Adam - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec

II. AJ P-P VT

1. miesto: Juchová Anabel - ZŠ, Vajanského 47, Lučenec

2. miesto: Balážová Alexandra - ZŚ, Vajanského 47, Lučenec

3. miesto: Krnáč Samuel - ZŠ, Hrnčiarska 1, Zvolen

II. AJ DRÁMA VT

1. miesto: Pandora´s Box - ZŠ s MŠ, Jelšava


DEUTSCH

II. NJ P-P PT

1. miesto: Tomič Mirjana - Stredná športová škola, Tr. SNP 54, Banská Bystrica

2. miesto: Gérecová Veronika - ZŠ s MŠ, Jelšava

3. miesto: Ďuráková Letícia - ZŠ s MŠ, Jelšava


ITALIANO

II. TJ P-P PT

1. miesto: Hrašková Hanka - Katolícke gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica



TN KRAJ


ENGLISH

I. AJ P-P PT

1. miesto: Karem Zaghloul - ZŠ, Kubranská 80, Trenčín

2. miesto: Lipovská Slavomíra - ZŠ, Opátovce nad Nitrou

3. miesto: Baťová Petra - ZŠ, Opátovce nad Nitrou

I. AJ MD PT

1. miesto: Lipovská Jana - ZŠ, Opátovce nad Nitrou

II. AJ P-P PT

1. miesto: Mikuš Jakub - ZŠ, Kubranská 80, Trenčín

III. AJ P-P PT

1. miesto: Maněnová Zdenka - Škola umel. priemyslu, Trenčín

2. miesto: Žigmundová Viktória - Škola umel. priemyslu, Trenčín


ZA KRAJ


ENGLISH

I. AJ P-P PT

1. miesto: Bónová Emma - ZŠ s MŠ, P. V. Rovnianka, Dolný Hričov

II. AJ P-P PT

1. miesto: Rožníková Ema - ZŠ Nade Hejnej 4, Martin

III. AJ P-P PT

1. miesto: Horňáková Martina - SOŠPaS, Námestovo


II. AJ SUP VT

1. miesto: Bóna Aidrán - ZŠ s MŠ, P. V. Rovnianka, Dolný Hričov


II. AJ DRÁMA PT

1. miesto: One Wish - ZŠ, Skalité


DEUTSCH

III. NJ P-P PT

1. miesto: Fintorová Ľubica - Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín


РУССКИЙ ЯЗЫК

II. RJ P-P PT

1. miesto: Kováčik Michal - Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín


FRANÇAIS

II. FJ P-P PT

1. miesto: Malkusová Zuzana - ZŠ s MŠ P. V. Rovnianka, Dolný Hričov

2. miesto: Malkus Peter - ZŠ s MŠ P. V. Rovnianka, Dolný Hričov


※※※※※※

Rozoslanie výziev: 5. 4.

Rozoslanie inštrukcií BB, TN, ZA: 6. apríl


 03. 04. 2020:

KRAJSKÉ FINÁLE V BB, TN A ZA KRAJI SA NEBUDE KONAŤ PREZENČNOU FORMOU, KEĎŽE POTVORA EŠTE OTRAVUJE, BUDE ALTERNATÍVNOU FORMOU, KU KTOREJ VŠETKÝM SÚŤAŽIACIM, KTORÍ POSTÚPILI ZO SEMIFINÁLE ROZPOŠLEME ONEDLHO INŠTRUKCIE. DATUM ROZPOSLANIA UVEREJNÍME TU A AJ V ČASTI "PRIEBEH".

RIAĎTE SA PROSÍM VÝHRADNE INŠTRUKCIAMI, KTORÉ PRÍDU VÁM (KVÔLI FORMÁM SEMIFINÁLE).

Na krajskom finále poroty udeľujú miesta 1. až 4.. Všetci súťažiaci dostanú diplomy.

※※※※※※

Ďalší ročník Jazykového kvetu 2021 prináša zopár zmien vyplývajúcich zo všeobecnej situácie a tu si ich v krátkosti zhrnieme.

KVET - ŤUKNI

19.09.2020

Pred pár dňami sme vydali e-book s víťaznými poviedkami v ŤUKNI 2020.

17. 6.: Chcela by som poďakovať všetkým účastníkom Kvetu 2020 za to, že prijali výzvu, ktorú nám do cesty vhodila "korona", o to bol tento ročník náročnejší a presne pre také skvelé decká (veď viete v akom význame tento familiárny výraz myslím), pedagógov i rodičov sa snažíme súťaž realizovať.