※ KVET 2020: krajské finále KE a PO ※

15.04.2020

VÝSLEDKY


Diplomy boli rozoslané: PO 29. 4., 4. 5. a 6. 5.;  KE 8. a 9. 5.  

Výsledky sú zoradené abecedne podľa krajov: KE, PO

Gratulujeme Vám k umiestneniam!

V najbilžších dňoch budeme rozposielať avizovaé e-diplomy a ďalšie inštrukcie súťažiacim na prvých miestach. Oznam o rozoslaní bude opäť uverejnený na tejto stránke, ročník 2020 v časti "Priebeh".


KE KRAJ


ENGLISH

I. AJ P-P PT

1. miesto: Gegaj Leon - Súkr. spojená škola, Starozagorská 8, Košice

2. miesto: Horváthová Dominika - Súkr. spojená škola, Starozagorská 8, Košice

3. miesto:

  • Pastír Šimon - ZŠ, Okružná 17, Michalovce
  • Rosinský Alex - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce

I. AJ P-P PT+

1. miesto: Grega Benjamin Jonathan - ZŠ, Nám. L. Novomeského 2, Košice

2. miesto: Jassušová Nela - ZŠ, J. .A Komenského, Michalovce

II. AJ P-P PT

1. miesto:

  • Hamadejová Tamara - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce
  • Žilla Leo - ZŠ, Belehradská 21, Košice

2. miesto: Dušková Nina - ZŠ, Mierová 1, Strážske

3. miesto: 

  • Nguyen Thuy An - Súkr. spojená škola, Starozagorská 8, Košice
  • Suchá Romana - ZŠ, Staničná 13, Košice
  • Urbánová Jana - Gymnázium, Alejová 1, Košice

II. AJ P-P PT+

1. miesto: Meggers Maximilián Edward - Súkr. spojená škola, Starozagorská 8, KE

2. miesto: Gerbocová Marianna - ZŠ, Mierová 1, Strážske

II. AJ P-P VT

1. miesto: Hamadejová Tamara - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce

2. miesto: Mansour Miriam - CZŠ sv. Michala, Michalovce

3. miesto: Sopková Sofia Dominika - CZŠ sv. Michala, Michalovce

II. AJ MONODRÁMA PT

1. miesto: Senaj Marek - CZŠ sv. Michala, Michalovce


I. AJ DRÁMA VT

1. miesto: Wizards - ČSA 15, Moldava nad Bodvou

II. AJ DRÁMA PT

1. miesto: Why Don´t They Care What Happens to the Earth? - ZŠ s MŠ, Rakovec and Ondavou

II. AJ DRMAÁ VT

1. miesto: Romeo and Juliet Nowdays - ZŠ, ČSA 15, Moldava nad Bodvou


DEUTSCH

I. NJ P-P PT

1. miesto: Bodnár Kristián - ZŠ, Okružná 17, Mcihalovce

2. miesto: Kaifer Carla - ZŠ, Hroncová 23, Košice

II. NJ P-P PT

1. miesto: Simčíková Katarína - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance

2. miesto: Fečiková Janka - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance

3. miesto: Soták Matej - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance

III. NJ P-P PT

1. miesto: Handra Patrik - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance

2. miesto: Šeleman Richard - Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance

3. miesto: Kokoš Radovan - Gymnázium Pavla Horova, Michalovce


РУССКИЙ ЯЗЫК

I. RJ P-P PT+

1. miesto: Medvegieva Daria - ZŠ, T. J. Moussona, Michalovce

2. miesto: Nemcová Tatiana - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce

II. RJ P-P PT

1. miesto: 

  • Antoži Ladislav - Gymnázium, Alejová 1, Košice
  • Psotová Petra - Gymnázium, Alejová 1, Košice

2. miesto: Knižková Eliška - ZŠ, Družicová 4, Košice

3. miesto: Lalkovičová Zuzana - ZŠ, Mierová 1, Strážske

II. RJ P-P PT+

1. miesto: Kolesárová Saskia - ZŠ, T. J. Moussona, Michalovce 

III. RJ P-P PT+

1. miesto: Nemcová Eva - Gymnázium Pavla Horova, Michalovce

III. RJ P-P VT+

1. miesto: Nemcová Eva - Gymnázium Pavla Horova, Michalovce

II. RJ MONODRÁMA PT

1. miesto: Jaššová Sofia - ZŠ, Belehradská 21, Košice

II. RJ STAND UP VT

1. miesto: Žipajová Sára - ZŠ, Belehradská 21, Košice


SLOVAK FOR FOREIGNERS

I. SFF P-P PT

Tran Kim Hoa - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce - špeciálne miesto

II. SFF P-P PT

1. miesto: Nguyen Tam Anh - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce


ITALIANO

I. TJ P-P PT+

1. miesto: Pagano Federica - ZŠ, Okružná 17, Michalovce


ŤUKNI VT

I. SLOVENČINA

1. miesto: Šteinová Viktória - Watson a ja: Veľké mačacie dobrodružstvo - ZŠ, Hroncova 23, Košice

2. miesto: Peniaková Johanka Mária - Plyšoví hrdinovia - ZŠ, Hroncova 23, Košice

3. miesto: Pisárová Ema - Láska k HIP HOPU - ZŠ, Honcova 23, Košice

II. SLOVENČINA

1. miesto: Hamadejová Tamara - Zázračná rybka - ZŠ, J. A. Komenského 1, Michalovce

2. miesto: Kočišová Nina - Cesta za pravdou - ZŠ, Mládežnícka 3, Košice - Šaca

II. ENGLISH

1. miesto: Hirková Petra - Born Three Times - ZŠ, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou

2. miesto: Bačová Vanesa - The Window Plan - ZŠ, Československej armády 15,Moldava nad Bodvou


II. ENGLISH +

1. miesto: Maxwell Eleonor Emma - The Shift - SSS, Starozagorská 8, Košice


PO KRAJ


ENGLISH

I. AJ P-P PT

1. miesto: Hromada Dominik - ZŠ s MŠ, Sedliská

2. miesto: 

  • Imrich Filip - ZŠ, Lúčna 26, Vranov nad Topľou
  • Minčič Filip - MŠ, Snina

I. AJ P-P VT

1. miesto: Hudaček Alex - Cirkevná spojená škola, Snina

II. AJ P-P PT

1. miesto: 

Gombárová Nina - ZŠ, Veľký Šariš

Šimkaninová Veronika - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

2. miesto: Breznoščák Šimon - ZŠ, Lúčna 26, Vranov nad Topľou

3. miesto: Novická Natália - ZŠ, ul. 17 novembra 31, Sabinov

II. AJ P-P PT+

1. miesto: Čonková Sofia - ZŠ, Lúčna 26, Vranov nad Topľou

II. AJ P-P VT

1. miesto: Gáborová Vladimíra - individuálne

II. AJ SUP VT

1. miesto: Kučera Jakub - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

II. AJ SUP PT

1. miesto: Repaský Lukáš - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

III. AJ SUP VT +

1. miesto: Plančár Sebastián - Gymnázium, Konštantinova 2, Prešov

II. AJ MD PT

2. miesto: Kováčová Laura - ZŠ, Komenského 2, Svit

I. AJ DRÁMA PT

1. miesto: The Gruffalo - CZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Prešov

II. AJ DRÁMA PT

1. miesto: Sick Snow White - ZŠ, Mlynská 7, Stropkov

2. miesto: Crazy Story - ZŠ, Lipany

3. miesto: The Princess and the Frog - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

II. AJ DRÁMA VT

1. miesto: Anglo - Saxons - ZŠ s MŠ, Chminianska Nová Ves

2. mieso: The Little Mermaid - ZŠ, Raslavice

III. AJ DRÁMA VT+

1. miesto: Deeds not Words - Gymnázium, Konštantinova 2, Prešov


DEUTSCH

I. NJ P-P PT

1. miesto: Kostelník Marko - ZŠ, ul. 17. novembra 17, Sabinov

2. miesto: Malatinová Laura - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

II. NJ P-P PT

1. miesto: Šimšajová Zuzana - - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

2. miesto: Husár Tadeáš - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

3. miesto: Galajdová Barbora - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

IIII. NJ P-P PT

1. miesto: Janová Alexandra - Gymnázium Cyrila Daxnera, Vranov nad Topľou

III. NJ P-P VT

1. miesto: Mizeráková Nina - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

2. miesto: Príhodová Terézia - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov


II. NJ MONODRÁMA PT

1. miesto: Slivková Timea - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

II. NJ MONODRÁMA VT

1. miesto: Beľujská Kristína - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

III. DRÁMA VT

1. miesto: Gjarkovci - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov


РУССКИЙ ЯЗЫК

I. RJ P-P PT

1. miesto: Bokšajová Sarah - ZŠ, Lúčna 26, Vranov nad Topľou

2. miesto: Kurbat Tatsiana - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

II. RJ P-P PT

1. miesto: Lutkevich Darya - ZŠ s MŠ, Dostojevského 25, Poprad

2. miesto: Gumanová Simona - ZŠ, Lúčna 26, Vranov nad Topľou

II. RJ P-P VT

1. miesto: Gáborová Vladimíra - individuálne

III. RJ P-P PT

1. miesto: Červeňák Martin - Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa


ŤUKNI VT

II. ENGLISH

1. miesto: Tompošová Timea Erika - The Outsiders - ZŠ, Komenského 2, Svit

III. ENGLISH

2. miesto: Poľanský Gabriel - Stranger - Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa

※※※※※※

Rozoslanie výziev: 15. 4. 

Rozoslanie inštrukcií:  PO 6. apríl; KE 9. apríl


3. 4. 2020: 

KRAJSKÉ FINÁLE V KOŠICKOM A PREŠOVSKOM KRAJI SA NEBUDE KONAŤ PREZENČNOU FORMOU, KEĎŽE POTVORA EŠTE OTRAVUJE, BUDE ALTERNATÍVNOU FORMOU, KU KTOREJ VŠETKÝM SÚŤAŽIACIM, KTORÍ POSTÚPILI ZO SEMIFINÁLE ROZPOŠLEME ONEDLHO INŠTRUKCIE. DATUM ROZPOSLANIA UVEREJNÍME TU A AJ V ČASTI "PRIEBEH".

RIAĎTE SA PROSÍM VÝHRADNE INŠTRUKCIAMI, KTORÉ PRÍDU VÁM (KVÔLI FORMÁM SEMIFINÁLE).

     

17. 03. 2020

Rozoslanie e-pozvánok: PO kraj 17. 3:;  KE kraj obdrží s inštrukciami viď vyššie

Otvorenie krajských finále: spoločné o 9:00

Poroty udeľujú miesta 1. až 4.. Súťažiaci na prvých miestach postupujú na celoslovenské kolo. Všetci súťažiaci krajského finále dostávajú diplomy.


※ PO KRAJ: 20. apríl  

.15. 03. 2020

 Predbežné informácie ku krajskému finále v PO kraji. Akékoľvek zmeny a info v závislosti od vývoja situácie budeme aktualizovať tu.


  • CVČ ABC, Októbrová 30, Prešov 
  • Registrácia súťažiacich: od 8:20
  • Otvorenie kola: 9:00 v sále na prízemí (R1)
  • Výsledky: viď nižšie podľa miestnosti

MIESTNOSŤ R1 (sála, prízemie): AJ SUP, MD a DRÁMA

9:15 - 9:50

  • II. AJ STAND UP VT
  • II. AJ STAND UP PT

  • II. AJ MD PT

PRESTÁVKA 9:50 - 9:55

9:55 - 11:00

  • I. AJ DRÁMA PT
  • II AJ DRÁMA VT

PRESTÁVKA 11:00 - 11:10

11:10 - 12:30

  • II. AJ DRÁMA PT
  • III. AJ DRÁMA VT+

VÝSLEDKY: o cca 12:50


MIESTNOSŤ R2 (poschodie): NJ, RJ a AJ P-P

9:20 - 10:05

  • I. NJ P-P PT
  • II. NJ P-P PT
  • III. NJ P-P PT
  • III. NJ P-P VT

PRESTÁVKA 10:05 - 10:10

10:10 - 10:35

  • II. NJ MD PT
  • II. NJ MD VT

  • III. NJ DRÁMA VT

PRESTÁVKA 10:35 - 10:45

10:45 - 11:15

  • I. RJ P-P PT
  • II. RJ P-P PT

  • II. RJ P-P VT

  • III. RJ P-P PT

PRESTÁVKA 11:15 - 11:25

11:25 - 12:30

  • I. AJ P-P PT
  • I. AJ P-P VT

  • II. AJ P-P PT; II. AJ P-P PT+

  • II. AJ P-P VT

VÝSLEDKY: o cca 12:45

※ KE KRAJ: 21. apríl


Aktuálizácia 3. 4. 2020: VIĎ OZNAM VYŠŚIE


Predbežné informácie ku krajskému finále v KE kraji. Akékoľvek zmeny a info v závislosti od vývoja situácie budeme aktualizovať tu.


  • Dom techniky, Južná 2/A, Košice 
  • Registrácia súťažiacich: od 8:20
  • Otvorenie kola: 9:00 
  • Výsledky: viď nižšie podľa miestnosti


V týchto dňoch sa realizuje webinár ku Kvetu a účastníci majú možnosť klásť otázky. Možno budú na osvieženie památe alebo ozrejmenie si užitočné aj pre ostatných.

Ďalší ročník Jazykového kvetu 2021 prináša zopár zmien vyplývajúcich zo všeobecnej situácie a tu si ich v krátkosti zhrnieme.

KVET - ŤUKNI

19.09.2020

Pred pár dňami sme vydali e-book s víťaznými poviedkami v ŤUKNI 2020.

17. 6.: Chcela by som poďakovať všetkým účastníkom Kvetu 2020 za to, že prijali výzvu, ktorú nám do cesty vhodila "korona", o to bol tento ročník náročnejší a presne pre také skvelé decká (veď viete v akom význame tento familiárny výraz myslím), pedagógov i rodičov sa snažíme súťaž realizovať.